Album Ukryte iOS 14

Album Ukryte – nowość w systemie iOS 14 / iPadOS 14, która całkowicie ukrywa wybrane zdjęcia w naszej galerii

Pisaliśmy już o tej funkcji jakiś czas temu, ale teraz po oficjalnym wydaniu iOS 14 i iPadOS 14 warto o niej wspomnieć ponownie.

Ukrywanie zdjęć nie jest nowością w iOS 14. Funkcja ta była dostępna już w poprzednich wersjach systemów iOS, ale zdjęcia tak naprawdę nie były  ?całkowicie? ukryte. Na szczęście w finalnej wersji najnowszego oprogramowania firmy Apple się to zmieniło..

Od teraz użytkownicy iOS 14 i iPadOS 14 mogą,  że tak powiem całkowicie “schować” zdjęcia, które zostały wcześniej ukryte właśnie  za pomocą funkcji o tej samej nazwie czyli “ukryj”. Jak widzicie na poniższych screenach  można to zrobić za sprawą nowej funkcji, która pojawiła się w Ustawienia – Zdjęcia. Ta funkcja to Album Ukryte.

Album Ukryte - nowość w systemie iOS 14 / iPadOS 14, która całkowicie ukrywa wybrane zdjęcia w naszej galerii polecane, ciekawostki zdjecia, ukryte zdjecia, jak ukryc zdjecia w iPhone, jak ukryc zdjecia w ipad, jak ukryc zdjecia w iOS 14, iOS 14, Album ukryte  Pisaliśmy już o tej funkcji jakiś czas temu, ale teraz po oficjalnym wydaniu iOS 14 i iPadOS 14 warto o niej wspomnieć ponownie. ukrytezdjecia ios14

Po wyłączeniu funkcji album Ukryte zniknie z naszego iPhone?a, iPada dzięki czemu żadna przypadkowa osoba nie będzie mogła przeglądać naszych “tajnych” zdjęć.

W poprzednich wersjach iOS i iPadOS nawet po ukryciu zdjęć możliwe było ich szybkie przeglądanie po wejściu w album Ukryte, który był cały czas widoczny w aplikacji Zdjęcia. Widzicie to niżej.

Album Ukryte - nowość w systemie iOS 14 / iPadOS 14, która całkowicie ukrywa wybrane zdjęcia w naszej galerii polecane, ciekawostki zdjecia, ukryte zdjecia, jak ukryc zdjecia w iPhone, jak ukryc zdjecia w ipad, jak ukryc zdjecia w iOS 14, iOS 14, Album ukryte  Pisaliśmy już o tej funkcji jakiś czas temu, ale teraz po oficjalnym wydaniu iOS 14 i iPadOS 14 warto o niej wspomnieć ponownie. hidden 2

Brakuje mi tutaj tylko potwierdzenia wyłączenia lub włączenia funkcji za pomocą Face ID lub kodu PIN.

A jak Wam się to rozwiązanie podoba?

Pozostałe nowości w iOS 14

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry