iphone15pro

Aparat iPhone 15 | 15 Pro – na tym skupi się wtorkowa konferencja Apple

Według najnowszych doniesień od tajwańskiej firmy analitycznej TrendForce, nadchodzące wydarzenie Apple będzie zdominowane przez prezentację serii iPhone’ów 15.

Kluczową cechą, która ma przyciągnąć uwagę potencjalnych nabywców, będą zaawansowane ulepszenia aparatu fotograficznego w nowych urządzeniach.

W odniesieniu do konkretnych zmian technicznych, TrendForce podkreśla, że zarówno iPhone 15 jak i iPhone 15 Plus będą wykorzystywać innowacyjny, ułożony w stos czujnik od Sony. Ten nowatorski element ma za zadanie zwiększyć zdolność przechwytywania światła, co według analiz ma znacząco poprawić zakres dynamiczny na zdjęciach. Poprawa jakości fotografii ma być jednym z najważniejszych atutów nowych modeli, co jest zgodne z wcześniejszymi plotkami na temat urządzeń.

Aparat iPhone 15 | 15 Pro

Aparat iPhone 15 | 15 Pro - na tym skupi się wtorkowa konferencja Apple ciekawostki Wydarzenie, USB-C, ulepszenia, TrendForce, Teleobiektyw peryskopowy, technologia, specyfikacje, prognozy, Nowości, Ming-Chi Kuo, iPhone 15, innowacje, funkcje, Dynamic Island, Apple, aparat fotograficzny, analiza  Według najnowszych doniesień od tajwańskiej firmy analitycznej TrendForce, nadchodzące wydarzenie Apple będzie zdominowane przez prezentację serii iPhone'ów 15. iphone15promax 1

Nie mniej interesujące są informacje na temat modelu iPhone 15 Pro Max, który zgodnie z raportem będzie wyposażony w teleobiektyw peryskopowy. Analityk Ming-Chi Kuo, znany z rzetelnych prognoz dotyczących produktów Apple, wcześniej wskazywał, że nowy obiektyw pozwoli na zwiększenie możliwości zoomu optycznego do nawet 5-6 krotności, w porównaniu do obecnych 3-krotnych ograniczeń w modelach iPhone 14 Pro.

Oprócz ulepszeń aparatu, TrendForce zwraca uwagę na inne techniczne innowacje. Wszystkie wersje iPhone’a 15 mają być wyposażone w port USB-C, co jest dużą zmianą w kontekście wcześniejszych decyzji firmy dotyczących złączy. Wprowadzenie Dynamic Island ma z kolei zastąpić wycięcie ekranu w poprzednich modelach, integrując przednią kamerę i czujniki Face ID w sposób, który pozwala na wyświetlanie dodatkowych informacji, takich jak alerty systemowe.

W wersjach Pro oczekuje się również wprowadzenia dodatkowych funkcji, w tym lżejszej ramki wykonanej z tytanu, konfigurowalnego przycisku akcji, a także układu A17 Bionic i wsparcia dla Wi-Fi 6E. Chociaż wszystkie te informacje są jeszcze przedmiotem spekulacji, zbliżające się wydarzenie Apple z pewnością dostarczy więcej konkretów dotyczących tych zaawansowanych technologii.

Ogólnie rzecz biorąc, najnowszy raport TrendForce zdaje się potwierdzać, że Apple zamierza skoncentrować się przede wszystkim na unowocześnieniu aparatu w nadchodzącej serii iPhone’ów 15. Jeżeli prognozy te się potwierdzą, możemy spodziewać się, że urządzenia te będą stanowić znaczący krok naprzód w dziedzinie mobilnej fotografii.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 145

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top