nordpass

Aplikacja NordPass wprowadza obsługuję klucza dostępu

NordPass, popularny menedżer haseł, ogłosił niedawno, że wprowadził obsługę kluczy dostępu w swojej aplikacji. Jest to świetna wiadomość.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą technologia ta, wprowadzona przez sojusz FIDO we współpracy z Apple, Google i Microsoft, ma na celu zastąpienie tradycyjnych haseł nowymi, bardziej bezpiecznymi metodami logowania bez hasła. Dzięki tej funkcjonalności, użytkownicy NordPass mogą przechowywać i zarządzać swoimi kluczami dostępu w celu korzystania z kompatybilnych stron internetowych i aplikacji.

Obsługa kluczy dostępu została wprowadzona do NordPass w styczniu i jest teraz dostępna dla klientów indywidualnych i biznesowych na różnych platformach, takich jak iOS, macOS, Windows, Android i Linux. Użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do swoich kluczy dostępu na różnych urządzeniach, co zapewnia wygodę i elastyczność korzystania z aplikacji.

Aplikacja NordPass wprowadza obsługuję klucza dostępu ciekawostki nordpass vs 1password, nordpass recenzja, nordpass qr code, nordpass opinie, nordpass free, nordpass extension, nordpass download, nordpass cena, NordPass  NordPass, popularny menedżer haseł, ogłosił niedawno, że wprowadził obsługę kluczy dostępu w swojej aplikacji. Jest to świetna wiadomość. nordpass 1

Aby proces korzystania z kluczy dostępu był jeszcze bardziej płynny, NordPass oferuje integrację kluczy dostępu dla swoich rozszerzeń Mozilla Firefox i Google Chrome. Rozszerzenie dla Safari zostanie udostępnione wkrótce. Klucze dostępu, w odróżnieniu od haseł, opierają się na danych biometrycznych połączonych z kryptografią klucza publicznego, co zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa. Tworzony klucz cyfrowy jest w pełni zaszyfrowany od końca do końca i nigdy nie jest przechowywany na serwerze sieciowym. Każdy utworzony klucz dostępu jest unikalny dla danej aplikacji, strony internetowej lub usługi, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo korzystania z aplikacji NordPass.

Tradycyjne hasła są narażone na ataki typu phishing, a dane użytkowników są zagrożone w przypadku wycieku danych. Dlatego coraz więcej firm, w tym NordPass, wprowadza klucze dostępu jako alternatywne rozwiązanie. W przypadku aplikacji NordPass klucze dostępu są łatwe w użyciu i jednocześnie zapewniają o wiele wyższy poziom bezpieczeństwa niż tradycyjne hasła. Dzięki temu, użytkownicy mogą korzystać z usług online w sposób bardziej bezpieczny i wygodny.

A co Wy sądzicie o tym rozwiązaniu? Podzielcie się swoimi przemyśleniami na ten temat w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi. Zachęcamy także do oceny naszych wpisów za pomocą gwiazdek dostępnych pod każdym postem.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top