iphone14 reklama

Apple wypuściło dwie nowe reklamy iPhone 14

Na platformie YouTube na koncie giganta z Cupertino firmy Apple pojawiły się dwie nowe reklamy iPhone 14 promujące baterię i wykrywanie wypadku.

Pierwszy film, o tytule “Battery for Miles”, przedstawia malowniczą scenę na otwartej drodze.

Możemy tutaj zobaczyć mężczyznę, który spokojnie prowadzi traktor, ciągnąc za sobą ogromną dynię. Jego jedynym towarzyszem na tej długiej trasie jest iPhone 14 Plus. Urządzenie wykorzystuje aplikację Apple Maps, informując kierowcę o ponad setce mil przed nim. Wówczas na ekranie pojawia się hasło: “Nasza najdłużej działająca bateria w historii. Spokojnie, to iPhone 14 Plus” – co stanowi niewątpliwe odniesienie do ogromnej wytrzymałości baterii tego modelu.

Drugi film, zatytułowany “Crash Test”, prowadzi nas do hali, w której przeprowadzany jest test zderzeniowy.

W tle słychać utwór “You Can’t Hurt Me No More” Gene’a Chandlera, podkreślający dramatyczną naturę sceny. Na ekranie iPhone’a 14 Pro, umieszczonego na desce rozdzielczej, pojawia się komunikat: “Wygląda na to, że miałeś wypadek”. Następnie widzimy slogan: “Crash Detection może wyczuć poważny wypadek samochodowy i automatycznie zadzwonić pod 911. Spokojnie, to iPhone 14 Pro”. To jest efektowne przedstawienie unikalnej i bezcennej funkcji bezpieczeństwa, której celem jest natychmiastowe wezwanie pomocy w razie poważnej kolizji.

Nowe reklamy skupiają się na najważniejszych aspektach nowych iPhone’ów 14. Jednak dla osób, które zastanawiają się nad zakupem, warto zauważyć, że premiera iPhone’a serii 15 jest już na horyzoncie. Prezentacja obędzie się zapewne jak co roku na początku września, a urządzenia trafią na półki sklepowe pod koniec września.

Jeśli chodzi o tegoroczne “piętnastki”, to w smartfonach przewiduje się szereg ulepszeń, w tym pojawienie się Dynamic Island we wszystkich modelach, zastąpienie portu Lightning przez USB-C i obiektyw Periscope w co najmniej jednym modelu z linii Pro.

A tak w ogóle to jak Wam się podobają powyższe reklamy? Dajcie znać w komentarzach poniżej lub tradycyjnie na naszym profilu na Twitterze. Link do konta znajdziecie w górnym lewym rogu na naszej stronie. Zapraszamy!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.5 / 5. Gł: 133

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top