apple 1

Apple zaczęło zwracać większą uwagę na rynek indyjski

Apple zaczyna skupiać się na rozwijaniu swojej strategii sprzedażowej w Indiach. Informacja ta pojawiła się w najnowszym raporcie Bloomberga.

Indyjski rynek ma zostać wyodrębniony jako odrębny “region sprzedaży” w Apple, co oznacza, że kraj ten będzie miał większy wpływ na decyzje dotyczące marketingu, sprzedaży i dystrybucji produktów Apple.

Zmiana ta ma miejsce po odejściu Huguesa Assemana, wiceprezesa odpowiedzialnego za Indie, Bliski Wschód, Morze Śródziemne, Europę Wschodnią i Afrykę, który przeszedł na emeryturę. Teraz szef Indii, Ashish Chowdhary, będzie bezpośrednio raportować do Michaela Fengera, szefa sprzedaży produktów w Apple.

Apple zaczęło zwracać większą uwagę na rynek indyjski ciekawostki Indie, apple na rynku indyjskim, Apple  Apple zaczyna skupiać się na rozwijaniu swojej strategii sprzedażowej w Indiach. Informacja ta pojawiła się w najnowszym raporcie Bloomberga. iPhone14 1

Warto zauważyć, że Indie stanowią bardzo ważny rynek dla Apple, który w ostatnim czasie zanotował tam znaczny wzrost popytu na produkty tej firmy. Co ciekawe, Apple wciąż zalicza Indie do kategorii “Europa” w swoich raportach finansowych, ale nowe zmiany w organizacji firmy sugerują, że Indie będą teraz traktowane jako odrębny region sprzedaży.

W ostatnim czasie Apple coraz bardziej skupia się na rozwijaniu swojej działalności w Indiach, co objawia się między innymi wzrostem produkcji w tym kraju. Zaledwie w zeszłym tygodniu pojawiła się informacja o nowym zakładzie Foxconn w Indiach, co tylko potwierdza znaczenie tego rynku dla Apple.

Restrukturyzacja w Apple może mieć również wpływ na rozwój innych branż w Indiach, w tym na rozwój sektora usług, takich jak Apple Music czy Apple Pay. Wprowadzenie dedykowanego regionu sprzedaży może przyczynić się do poprawy dostępności produktów Apple w Indiach, co z kolei może przyspieszyć rozwój rynku smartfonów w tym kraju.

Podsumowując, restrukturyzacja Apple i wyodrębnienie Indii jako odrębnego regionu sprzedaży jest ważnym krokiem w kierunku rozwijania działalności tej firmy w Indiach. Zwiększona uwaga na ten rynek może przyczynić się do dalszego wzrostu popytu na produkty Apple w tym kraju, a także przyspieszyć rozwój sektora usług.

Co o tym sądzisz? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Daj nam tradycyjnie koniecznie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top