Twitter

Elon Musk zapłaci Ci za korzystanie z Twittera!

Elon Musk jest znany z tego, że mówi bez zastanowienia. Niemniej jednak, jest on jednym z najbardziej utalentowanych przedsiębiorców w historii i to, co robi, często przynosi mu sukces.

W ostatnim czasie ogłosił na swoim profilu na Twitterze, że od teraz będzie płacić za korzystanie z tej platformy. Oznacza to, że jeśli napiszesz tweeta, który będzie miał wiele odpowiedzi, Twitter będzie wstawiać reklamy pomiędzy nimi i za te reklamy będzie można zarobić pieniądze.

Niektórzy pytają, jak się zapisać do tego programu, a użytkownik Irene Zhao odpowiedział, że płaci 8 dolarów miesięcznie za specjalną funkcję na swoim profilu i zarabia z reklam 5 dolarów miesięcznie.  Aby skorzystać z tej możliwości zarobku, trzeba być także abonentem usługi Twitter Blue za dodatkowe 8 dolarów miesięcznie.

Elon Musk nie powiedział też, jaki procent z reklam przypada użytkownikowi. Przyjmijmy, że użytkownik który ma 1,8 miliona obserwujących, czyli 10 razy mniej od Irene Zhao mógłby zarobić na reklamach około 50 dolarów miesięcznie po odjęciu opłat za weryfikację konta.

Co Wy na to?

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top