iOS 15

Federighi i Josviak rozmawiają o nowych funkcjach w iOS 15, iPadOS 15 i macOS Monterey

Wiceprezesi Apple Craig Federighi i Greg Joswiak opowiedzieli o niektórych funkcjach iOS 15, iPadOS 15 i macOS 12 w nowym odcinku podcastu Johna Grubera The Talk Show.

Podczas wywiadu Federighi mówił o ogólnej architekturze nowego systemu operacyjnego i chipów Apple Silicon. Wiceprezes ds. rozwoju oprogramowania zauważył, że ten tandem pozwala programistom udostępniać swoje aplikacje na większej liczbie urządzeń i docierać do większej liczby użytkowników.

Federighi i Josviak rozmawiają o nowych funkcjach w iOS 15, iPadOS 15 i macOS Monterey polecane, ciekawostki Wideo, macOS Moterey, iPadOS 15, iOS 15  Wiceprezesi Apple Craig Federighi i Greg Joswiak opowiedzieli o niektórych funkcjach iOS 15, iPadOS 15 i macOS 12 w nowym odcinku podcastu Johna Grubera The Talk Show. iOS15 2 1

Craig mówił również o niektórych funkcjach w najnowszych systemach, które wykorzystują silnik neuronowy w chipie gadżetu. Główną zaletą tego rozwiązania jest najwyższy stopień poufności, ponieważ urządzenia przetwarzają żądania lokalnie, bez przesyłania danych do chmury.

Inny wiceprezes Apple, Greg Josviak, mówił o bezpieczeństwie danych użytkowników. Przypomniał, że firma uważa poufność za podstawowe prawo człowieka. Co więcej, Apple zaczął włączać go do swoich produktów na długo przed tym, zanim stał się popularny.

Gruber poświęcił część rozmowy iPadOS 15. Według Federighi, nowy system operacyjny pozwoli programistom kodować, kompilować i wdrażać aplikacje bezpośrednio z iPada w bezpłatnym programie Swift Playgrounds.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top