ios16.5 1

Finalne wersje systemów iOS 16.5 i iPadOS 16.5 dostępne!

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Apple udostępniło właśnie finalne wersje systemów – iOS 16.5 oraz iPadOS 16.5. Co nowego? Lista zmian.

W ramach aktualizacji systemu iOS 16.5, wprowadzono kilka istotnych zmian. Przede wszystkim, dodano nową tapetę Pride na ekran blokady. Ta niewielka, ale symboliczna zmiana, jest wyrazem wsparcia firmy Apple dla społeczności i kultury LGBTQ+. Nowa tapeta to sposób na podkreślenie różnorodności i tolerancji, wartości, które są bliskie sercu giganta technologicznego.

Kolejnym elementem aktualizacji jest usunięcie problemu z funkcją Spotlight. Niektórzy użytkownicy doświadczali sytuacji, w której Spotlight nie reagowało na interakcje, co utrudniało korzystanie z tej funkcji. Na szczęście, problem ten został teraz rozwiązany.

Podobnie, usunięto problem z aplikacją Podcasty, który powodował, że nie wczytywała ona zawartości podczas korzystania z CarPlay. To istotna poprawka, szczególnie dla tych, którzy lubią słuchać swoich ulubionych podcastów w czasie jazdy.

Na koniec, Apple zajął się kwestią synchronizacji ustawień funkcji Czas przed ekranem. Wcześniej, ustawienia te mogły być zerowane lub nie synchronizowane między urządzeniami. Teraz, zgodnie z najnowszą aktualizacją, problem ten został naprawiony.

Oficjalna lista zmian i nowości w iOS 16.5

Finalne wersje systemów iOS 16.5 i iPadOS 16.5 dostępne! ciekawostki wygoda użytkowania, wydajność, ustawienia, ulepszenia, tapeta Pride, spotlight, problem, poprawki błędów, oficjalna lista zmian i nowości w iOS 16.5, nowe funkcje, LGBTQ+, iPhone, iPadOS 16.5, iPad, iOS 16.5, funkcja, czas przed ekranem, CarPlay, aplikacja Podcasty  Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Apple udostępniło właśnie finalne wersje systemów - iOS 16.5 oraz iPadOS 16.5. Co nowego? Lista zmian. iOS16.5

To uaktualnienie zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów:

  • Dodano nową tapetę Pride (feta) na ekran blokady, aby wyrazić wsparcie dla społeczności i kultury LGBTQ+.
  • Rozwiązano problem mogący powodować brak reakcji funkcji Spotlight.
  • Rozwiązano problem, w wyniku którego aplikacja Podcasty mogła nie wczytywać zawartości podczas korzystania z CarPlay.
  • Usunięto problem, przez który ustawienia funkcji Czas przed ekranem mogły być zerowane lub nie być synchronizowane między wszystkimi urządzeniami.

Aktualizacje iOS 16.5 i iPadOS 16.5 są lub już za chwilę będą dostępne w sekcji Ustawienia – Ogólne – Uaktualnienia na waszym, iPhone i iPad. Wprowadzenie tych zmian i poprawek przynosi wiele korzyści dla użytkowników. Poprawiona wydajność, większa wygoda użytkowania i nowe funkcje ułatwią nam codzienne korzystanie z urządzeń Apple.

A co ty sądzisz o tej aktualizacji? Koniecznie daj znać w komentarzach! Przypominamy także, że Apple już niebawem udostępni deweloperom system iOS 16.6 beta 1. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 5 / 5. Gł: 278

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top