ios16.5 1

iOS 16.5 beta 3 i iPadOS 16.5 beta 3 dostępne dla deweloperów

iOS 16.5 beta 3 i iPadOS 16.5 beta 3 dostępne. Nowe oprogramowanie zostało udostępnione do celów testowych i pojawiło się dwa tygodnie po premierze drugiej bety.

Najważniejszą nowością wprowadzoną w iOS 16.5 jest dodanie zakładki Sport w aplikacji Apple News. Ta nowa funkcja ułatwia dostęp do treści skoncentrowanych na sporcie. Użytkownik może wybrać swoje ulubione drużyny i śledzić ich wyniki oraz informacje na bieżąco. To z pewnością dobra wiadomość dla fanów sportu, którzy chcą mieć dostęp do najświeższych informacji w jednym miejscu.

W najnowszej wersji systemu pojawiła się również nowa opcja Siri, która umożliwia rozpoczęcie nagrywania ekranu za pomocą polecenia głosowego. To świetna funkcja dla osób, które chcą udostępnić swoje doświadczenia na ekranie lub nagrywać instrukcje wideo. Co więcej, użytkownicy będą mieli możliwość wielokrotnego oglądania treści sportowych, dzięki czemu będą mogli śledzić swoje ulubione wydarzenia i mecze w dogodnym dla siebie czasie.

Wraz z iOS 16.5, użytkownicy mogą oczekiwać również innych ciekawych funkcjonalności, takich jak ulepszona integracja z aplikacją Health, obsługa eSIM dla więcej operatorów oraz wiele innych usprawnień i poprawek. Podobne nowości pojawią się w aktualizacji iPadOS 16.5, która została również udostępniona deweloperom w wersji beta.

Co nowego w iOS 16.5 beta 3

iOS 16.5 beta 3 i iPadOS 16.5 beta 3 dostępne dla deweloperów ciekawostki zakładka Sport, ustawienia, treści sportowe, testowanie, Software Update, Siri, nagrywanie ekranu, iPadOS 16.5, iOS 16.5, integracja z aplikacją Health, esim, deweloperzy, beta, Apple News+, Apple  iOS 16.5 beta 3 i iPadOS 16.5 beta 3 dostępne. Nowe oprogramowanie zostało udostępnione do celów testowych i pojawiło się dwa tygodnie po premierze drugiej bety. iOS16.5beta1 1

Jeśli chodzi o nowości w iOS 16.5 beta 3 to nowa wersja systemu skupia się jedynie na poprawkach błędów. Informacja ta pojawiła się w liście zmian wydanej wraz z aktualizacją.

Apple udostępni prawdopodobnie publiczną, finalną wersję iOS 16.5 w maju. W międzyczasie firma kontynuuje testowanie beta, wydając kolejne wersje dla programistów.

Warto zaznaczyć, że Apple udostępniło również nowe trzecie wersje beta dla innych systemów operacyjnych, takich jak watchOS 9.5, tvOS 16.5 i macOS Ventura 13.4 beta.

Wprowadzanie nowych funkcji i poprawek przez Apple w aktualizacjach systemu operacyjnego jest zawsze ekscytującym wydarzeniem dla użytkowników urządzeń marki Apple. Dzięki tym aktualizacjom użytkownicy mogą cieszyć się nowymi funkcjami i poprawionymi możliwościami swoich urządzeń, a tym samym zwiększyć swoją produktywność i efektywność.

A czy Ty zainstalowałeś już nową betę na swoim urządzeniu? Czy wolisz jednak poczekać do finalnego wydania? Daj nam koniecznie znać. Jesteśmy bardzo ciekawi!

Jeśli zauważyłeś jakieś ciekawe zmiany to daj znam o nich znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top