ios16.5

iOS 16.5 – oficjalna lista zmian i nowości

Oficjalne wydanie finalnej wersji iOS 16.5 będzie miało miejsce w przyszłym tygodniu, ale już teraz mamy dla Was oficjalną i pełną listę zmian i nowości.

Poniżej zamieszczamy oficjalną i pełną listę zmian i nowości jaka pojawi się w iOS 16.5, którego premiera będzie miała miejsce już w przyszłym tygodniu.

Oficjalna lista zmian i nowości w iOS 16.5

iOS 16.5 - oficjalna lista zmian i nowości ciekawostki oficjalna lista zmian w iOS 16.5, nowości w iOS 16.5, jak zainstalować iOS 16.5 RC, iOS 16.5 RC, iOS 16.5 public beta, ios 16.5 kiedy, ios 16.5 developer beta, iOS 16.5 co nowego  Oficjalne wydanie finalnej wersji iOS 16.5 będzie miało miejsce w przyszłym tygodniu, ale już teraz mamy dla Was oficjalną i pełną listę zmian i nowości. iOS16.5 1

To uaktualnienie zawiera następujące ulepszenia i poprawki błędów:

  • Dodano nową tapetę Pride (feta) na ekran blokady, aby wyrazić wsparcie dla społeczności i kultury LGBTQ+.
  • Rozwiązano problem mogący powodować brak reakcji funkcji Spotlight.
  • Rozwiązano problem, w wyniku którego aplikacja Podcasty mogła nie wczytywać zawartości podczas korzystania z CarPlay.
  • Usunięto problem, przez który ustawienia funkcji Czas przed ekranem mogły być zerowane lub nie być synchronizowane między wszystkimi urządzeniami.

Jak widzicie nie ma tutaj zbyt wiele zmian. Można powiedzieć, że nowy system przeznaczony dla iPhone skupia się tak naprawdę na poprawkach błędów.

Oprócz wyżej wymienionych zmian system iOS 16.5 dodaje także nowe polecenia nagrywania ekranu dla Siri, umożliwiające rozpoczęcie lub zatrzymanie nagrywania ekranu za pomocą tego wirtualnego asystenta. Dodatkowo, aktualizacja wprowadza dedykowaną zakładkę Sport do aplikacji Apple News, co na pewno ucieszy fanów sportu. Wprowadzenie tych nowych funkcji i poprawek w aktualizacji iOS 16.5 powinno przynieść wiele korzyści dla użytkowników iPhone’a. Możemy oczekiwać lepszej wydajności, większej wygody użytkowania i więcej funkcji, które ułatwią codzienne korzystanie z naszych urządzeń.

Finalne wydanie systemów nastąpi już w przyszłym tygodniu. Oczywiście, gdy tylko aktualizacja zostanie wypuszczona damy wam tradycyjnie znać.

Jak zainstalować iOS 16.5 RC

iOS 16.5 - oficjalna lista zmian i nowości ciekawostki oficjalna lista zmian w iOS 16.5, nowości w iOS 16.5, jak zainstalować iOS 16.5 RC, iOS 16.5 RC, iOS 16.5 public beta, ios 16.5 kiedy, ios 16.5 developer beta, iOS 16.5 co nowego  Oficjalne wydanie finalnej wersji iOS 16.5 będzie miało miejsce w przyszłym tygodniu, ale już teraz mamy dla Was oficjalną i pełną listę zmian i nowości. ios16.3

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania możesz zainstalować nowy system w wersji RC już teraz. Aby to zrobić udaj się na stronę betaprofiles.dev i kliknij na systemie iOS 16. Następnie zainstaluj odpowiedni profil i w swoim urządzeniu i w sekcji uaktualnienia powinna pojawić się nowa wersja systemu iOS.

Więcej na temat nowości  dowiecie się z poniższego wideo, którego autorem jest zollotech.

Zachęcamy także do odwiedzenia innych naszych wpisów.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.9 / 5. Gł: 231

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top