ios17

iOS 17 zmieni iPhone w inteligentne domowe centrum informacji

System iOS 17 wprowadzi znaczące innowacje w sposobie wykorzystania ekranu blokady iPhone, przekształcając go w „inteligentne domowe centrum informacji”.

Zgodnie z nowymi doniesieniami, pochodzącymi od Marka Gurmana z Bloomberg, interfejs ekranu blokady iPhone’a w iOS 17, gdy urządzenie nie jest używane i znajduje się w pozycji poziomej, będzie wyświetlać kluczowe informacje takie jak spotkania z kalendarza, dane pogodowe, powiadomienia i inne. Oznacza to, że urządzenie, który normalnie leży bezużyteczne na biurku lub stoliku nocnym, może teraz służyć jako centrum danych, dostarczając przydatnych informacji. Ma to wyglądać mniej więcej tak.

iOS 17 wprowadzi nowy tryb ekranu iPhone’a w pozycji poziomej

iOS 17 zmieni iPhone w inteligentne domowe centrum informacji ciekawostki Worldwide Developers Conference 2023, widzety, spotkania z kalendarza, Powiadomienia, Mark Gurman, iPad, iOS 17, interfejs, inteligentne domowe centrum informacji, Google Nest Hub, ekran blokady, Echo Show, dane pogodowe, ciemne tło, Bloomberg  System iOS 17 wprowadzi znaczące innowacje w sposobie wykorzystania ekranu blokady iPhone, przekształcając go w „inteligentne domowe centrum informacji”. iOS17 1

iPhone z iOS 17 w pozycji poziomej (horyzontalnej) uruchomi interfejs inteligentnego domu, który przypomina te dostępne na urządzeniach takich jak Echo Show czy Google Nest Hub. Ta funkcjonalność wykorzystuje opcje widżetów, które Apple wprowadziło do ekranu blokady w iOS 16, zapewniając jeszcze więcej możliwości dostosowania i personalizacji.

Jednym z priorytetów Apple jest, aby iPhone’y były użyteczne nawet wtedy, gdy nie są aktywnie używane. Z tego powodu planują zastosować ciemne tło z jasnym, kolorowym tekstem, aby informacje na wyświetlaczu były jak najbardziej czytelne.

Interesujące jest to, że Apple nie ogranicza się do iPhone’ów. Firma rozwija również poziomy interfejs dla iPadów, jednak nie jest pewne, czy będzie on gotowy na premierę iOS 17. Dodatkowo Apple pracuje nad tańszym tabletem, który byłby zdolny przyczepić się magnetycznie do ścian i stojaków, aby służyć jako dedykowane centrum domowe.

iOS 17 zostanie oficjalnie zaprezentowany 5 czerwca na konferencji inaugurującej Worldwide Developers Conference 2023. Pamiętajcie, aby być tego dnia z nami. Jak co roku jako jedni z pierwszych w Polsce udostępnimy Wam polskie screeny z najnowszych systemów i przedstawimy wszystkie nowości. Później niemal codziennie będziemy opisywać i przedstawiać wam więcej szczegółów na temat poszczególnych nowości znajdujących się systemie przeznaczonym dla iPhone. Nie możecie tego przegapić!

Szczegółowe podsumowanie tego, czego możemy się spodziewać po iOS 17, można znaleźć na stronie Bloomberg, gdzie dostępny jest pełny raport Gurmanna.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 189

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top