Prywatne zakładki w Chrome na iPhone już wkrótce będą zabezpieczone przez Face ID / Touch ID polecane, ciekawostki Touch ID, prywatne zakładki, Google Chrome, face ID, chrome na iOS  Google testuje nową funkcję w przeglądarce Chrome na iOS, która pozwoli blokować karty w trybie incognito za pomocą Face ID lub Touch ID. Google 1

Prywatne zakładki w Chrome na iPhone już wkrótce będą zabezpieczone przez Face ID / Touch ID

Google testuje nową funkcję w przeglądarce Chrome na iOS, która pozwoli blokować karty w trybie incognito za pomocą Face ID lub Touch ID.

Jak dotąd innowacja działa w najnowszej wersji beta Chrome na iOS. Funkcja rozmywa karty incognito w przeglądarce do momentu potwierdzenia uwierzytelnienia biometrycznego.

Możesz włączyć tę funkcję w Ustawienia – Prywatność – Blokuj karty w trybie incognito podczas zamykania Chrome.

Prywatne zakładki w Chrome na iPhone już wkrótce będą zabezpieczone przez Face ID / Touch ID polecane, ciekawostki Touch ID, prywatne zakładki, Google Chrome, face ID, chrome na iOS  Google testuje nową funkcję w przeglądarce Chrome na iOS, która pozwoli blokować karty w trybie incognito za pomocą Face ID lub Touch ID. chrome lock touch face id

Wyszukiwarka Google ma podobną opcję, która weryfikuje tożsamość za pomocą Face ID lub Touch ID po powrocie do wyszukiwania incognito po 15 minutach.

Chrome 89 na iOS z Incognito Tab Lock ma zostać wydany w marcu.

iOS 14.5 i iPadOS 14.5

Pozostałe informacje

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry