OneTech14.06.2021
Słuchawki Beats Studio Buds oficjalnie zaprezentowane

Dzisiaj, 14 czerwca, Apple oficjalnie zaprezentowało nowe bezprzewodowe słuchawki Beats Studio Buds z aktywną redukcją szumów.

Buds’y są dostępne w trzech kolorach: czarnym, białym i czerwonym. Obsługują polecenia głosowe „Hej Siri”, szybkie parowanie z iOS i Androidem oraz Find in Find.

Model ten otrzymał funkcje aktywnej redukcji szumów, podobnie jak w AirPods Pro. Jak podaje producent, słuchawki wytrzymują 5 godzin odtwarzania z włączonym ANC i do 8 godzin bez ANC. Beats twierdzi, że Beats Studio Buds to najmniejsze i najcieńsze słuchawki TWS. Każda słuchawka waży tylko 5,1 grama.

Opakowanie zawiera miękkie silikonowe wkładki douszne w trzech różnych rozmiarach oraz kabel USB-C.

Pomimo braku nogi, Beats Studio Buds są sterowane za pomocą fizycznych przycisków na obu słuchawkach. Jedno naciśnięcie odpowiada za odtwarzanie/pauzę lub odebranie połączenia, podwójne naciśnięcie – następny utwór, potrójne – poprzedni, a przytrzymanie włącza redukcję szumów.

Dźwięk Beats Studio Buds jest zasilany przez opatentowany 8,2 mm dwuelementowy przetwornik membranowy, który ma sztywny środkowy tłok z elastyczną zewnętrzną krawędzią. Ponadto słuchawki wyposażone są w sześć różnych mikrofonów, w tym osobny mikrofon głosowy w każdej wkładce dousznej.

Beats oficjalnie poinformowało, że nowe słuchawki nie korzystają z układu Apple H1 ani W1. Zamiast tego są zasilane przez własny chipset Beats.

Jeśli chodzi o dostępność, to najnowsze słuchawki można już zamawiać w przedsprzedaży w USA i Kanadzie za 149,99 USDCena w Polsce to 729 zł. Więcej informacji znajdziecie – tutaj.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl