ios17

Zaskakujący powrót w iOS 17 – to, czego tak bardzo pragnęliście!

Apple przywróciło w systemie iOS 17 funkcję, o którą wszyscy prosili. Wiecie co mamy na myśli? Co to ta funkcja? Nie wiecie? Wyjaśniamy!

W zeszłym roku, wraz z premierą iOS 16, firma wprowadziła całkowicie nowy ekran blokady, wzbogacony o widżety i nowy design. Jednakże, jednocześnie zniknęła możliwość korzystania z żywych tapet, co bardzo rozczarowało wielu użytkowników. Teraz, na szczęście, Apple odpowiedziało na prośby fanów i przywróciło tę funkcję w najnowszej wersji systemu.

Żywe tapety powracają wraz z iOS 17

Zaskakujący powrót w iOS 17 - to, czego tak bardzo pragnęliście! ciekawostki żywe tapety, użytkownicy, technologia, smartfony, personalizacja, Nowości, iPhone 6s, iPhone, iOS 17, funkcja, ekran blokady, design, Apple, animacje, Aktualizacja  Apple przywróciło w systemie iOS 17 funkcję, o którą wszyscy prosili. Wiecie co mamy na myśli? Co to ta funkcja? Nie wiecie? Wyjaśniamy! LivePhotos

Pierwszy raz żywe tapety pojawiły się w systemie iOS 9 w 2015 roku, wraz z premierą iPhone’a 6s i iPhone’a 6s Plus. Dawały one możliwość animowanego wyglądu ekranu blokady, nadając mu dynamiczną i atrakcyjną formę. Niestety, w roku 2022 Apple podjęło decyzję o usunięciu tej funkcji, zastępując ją możliwością dostosowywania ustawień ekranu blokady poprzez długie naciśnięcie. Odtąd użytkownicy nie mieli już możliwości cieszenia się efektownymi animacjami na swoich smartfonach.

Wielu miłośników iPhone’a było zasmuconych utratą tej funkcji i wielokrotnie apelowało do Apple o jej przywrócenie. W odpowiedzi na te prośby, programiści pracujący nad systemem iOS zdecydowali się na reintegrację żywych tapet w iOS 17. Już w pierwszej wersji beta dostępne jest ustawianie Live Photo jako tapety na żywo, a teraz animacje będą automatycznie odtwarzane po odblokowaniu smartfona.

Decyzja Apple o przywróceniu żywych tapet spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony użytkowników. Dzięki tej funkcji, ekran blokady staje się bardziej atrakcyjny i interaktywny. Teraz użytkownicy mogą znowu cieszyć się dynamicznymi obrazami, które ożywiają ich smartfony. Nie tylko estetyczne aspekty są tu ważne, ale także fakt, że Apple słucha głosu swoich klientów i stara się spełniać ich oczekiwania.

Funkcja żywych tapet wprowadza dodatkowy element personalizacji, pozwalając użytkownikom wyrazić swoją indywidualność poprzez wybór ulubionych animacji. Możliwość korzystania z żywych tapet może przynieść większą radość i satysfakcję z użytkowania iPhone’a.

Wraz z premierą systemu iOS 17, Apple kontynuuje tradycję wprowadzania nowych funkcji i udoskonaleń, które mają na celu poprawę doświadczenia użytkownika. Przywrócenie żywych tapet jest tylko jednym z wielu ulepszeń, które można znaleźć w najnowszej wersji systemu operacyjnego. Użytkownicy mogą oczekiwać dalszych innowacji i funkcji, które Apple przygotuje dla nich w przyszłości.

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba głosów: 187

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top