mapy

Apple wprowadza znaczne ulepszenia w aplikacji Mapy w Polsce

Firma Apple wprowadziła znaczne ulepszenia do swojej aplikacji Mapy w Polsce, co ułatwi planowanie i poruszanie się po kraju. Co się zmieniło? Wyjaśniamy.

Dzięki szybszym i dokładniejszym wskazówkom nawigacyjnym, szczegółowym obrazom tras, budynków, parków, lotnisk i centrów handlowych oraz trójwymiarowym punktom orientacyjnym – takim jak Pałac Kultury i Nauki czy Zamek Królewski w Warszawie – korzystanie z aplikacji Mapy jest teraz bardziej przyjemne i łatwiejsze.

Eddy Cue, starszy wiceprezes Apple w dziale Services, powiedział: „Aplikacja Mapy jest najlepszym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą zwiedzać i odkrywać świat, chroniąc jednocześnie swoją prywatność. Cieszymy się, że możemy ją zaoferować jeszcze większej liczbie użytkowników i to wraz z nowymi funkcjami, które mają dziś premierę. Całkowicie przeprojektowaliśmy Mapy, by zapewniały lepszą nawigację, więcej szczegółów, dokładniejsze informacje na temat różnych miejsc i wyjątkowe udogodnienia, które udostępnia tylko Apple, takie jak m.in. Rozejrzyj się czy wskazówki w języku naturalnym. Użytkownicy mogą jeszcze łatwiej wyszukiwać ulubione miejsca i podróżować”.

Apple wprowadza znaczne ulepszenia w aplikacji Mapy w Polsce ciekawostki Węgry, Słowenia, Siri, Rozejrzyj się, prywatnosc, Polska, Nawigacja, Mapy w Polsce, Mapy, inteligentne algorytmy, funkcje, czechy, Chorwacja, Apple, Aktualizacja, 3D  Firma Apple wprowadziła znaczne ulepszenia do swojej aplikacji Mapy w Polsce, co ułatwi planowanie i poruszanie się po kraju. Co się zmieniło? Wyjaśniamy. MapyApple

Aplikacja Mapy pomaga już milionom osób w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie w przemieszczaniu się i odkrywaniu nowych miejsc. Jednym z najważniejszych aspektów związanych z użytkowaniem Mapy jest ochrona prywatności użytkowników. Aplikacja ta zapewnia spersonalizowane funkcje, oparte na inteligentnych algorytmach, i działa na różnych urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad, Mac i Apple Watch. Jest dostępna wszędzie tam, gdzie znajdują się klienci – w domu, w biurze i w podróży, a dzięki CarPlay – nawet w samochodzie. Mapy są również ściśle zintegrowane z najpopularniejszymi aplikacjami używanymi przez klientów na co dzień, takimi jak Zdjęcia, Wiadomości, Kalendarz czy Pogoda. Ponadto, dzięki interfejsom MapKit i MapKit JS, aplikacja Mapy stanowi bazę dla tysięcy aplikacji i usług innych firm.

Nowe funkcje w aplikacji Mapy dla Polski obejmują wiele udogodnień, które ułatwią planowanie i przemieszczanie się po kraju. Dzięki szybszym i dokładniejszym wskazówkom nawigacyjnym, szczegółowym obrazom tras, budynków, parków, lotnisk i centrów handlowych oraz trójwymiarowym punktom orientacyjnym, takim jak Zamek Królewski w Warszawie czy katedra w Gdańsku, użytkownicy mogą cieszyć się jeszcze lepszą nawigacją.

Apple wprowadza znaczne ulepszenia w aplikacji Mapy w Polsce ciekawostki Węgry, Słowenia, Siri, Rozejrzyj się, prywatnosc, Polska, Nawigacja, Mapy w Polsce, Mapy, inteligentne algorytmy, funkcje, czechy, Chorwacja, Apple, Aktualizacja, 3D  Firma Apple wprowadziła znaczne ulepszenia do swojej aplikacji Mapy w Polsce, co ułatwi planowanie i poruszanie się po kraju. Co się zmieniło? Wyjaśniamy. mapy1

Udoskonalone wskazówki nawigacyjne oparte na Siri w języku naturalnym, takie jak “na następnej skrzyżowaniu skręć w lewo”, są czytelniejsze i bardziej intuicyjne, co ułatwia kierowanie się nimi. Wskazówki zmiany pasa pomagają kierowcom ustawić się na właściwym pasie przed skrętem lub wjazdem na estakadę, by nie minęli zjazdu ani nie wjechali na niewłaściwą drogę.

Informacje o fotoradarach podpowiadają użytkownikom, że zbliżają się do punktów pomiaru prędkości i kontroli przejazdu na czerwonym świetle, co może być szczególnie przydatne w przypadku nowych lub nieznanych użytkownikowi dróg. Trasy z wieloma przystankami pozwalają użytkownikom planować z wyprzedzeniem nawet 15 postojów, co jest idealne dla osób podróżujących komunikacją miejską.

Oprócz tego użytkownicy mogą udostępniać szacowany czas przybycia rodzinie, znajomym i współpracownikom jednym stuknięciem lub korzystając z funkcji Udost. U celu. Odbiorca może śledzić ich podróż, a Mapy będą na bieżąco informować o aktualnym czasie dotarcia do celu, jeśli wystąpią znaczne opóźnienia.

Mapy pomagają też właścicielom pojazdów elektrycznych planować trasy uwzględniające postoje na ładowanie, analizując dane o wzniesieniach i innych czynnikach występujących na danej trasie.

Apple wprowadza znaczne ulepszenia w aplikacji Mapy w Polsce ciekawostki Węgry, Słowenia, Siri, Rozejrzyj się, prywatnosc, Polska, Nawigacja, Mapy w Polsce, Mapy, inteligentne algorytmy, funkcje, czechy, Chorwacja, Apple, Aktualizacja, 3D  Firma Apple wprowadziła znaczne ulepszenia do swojej aplikacji Mapy w Polsce, co ułatwi planowanie i poruszanie się po kraju. Co się zmieniło? Wyjaśniamy. street 1

Funkcja Rozejrzyj się pozwala użytkownikom na wirtualne zwiedzanie różnych miejsc, dzięki interaktywnym obrazom z poziomu ulicy wraz ze zdjęciami 3D w wysokiej rozdzielczości. Funkcja ta jest idealna dla turystów chcących poznać uroki miast, takich jak Warszawa, Kraków czy Gdańsk.

Wreszcie, firma Apple dba o bezpieczeństwo prywatnych danych użytkowników, a aplikacja Mapy zastosowała odpowiednie mechanizmy ich ochrony.

Jak Wam się podobają nowości? Dajcie znać w komentarzach!

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top