iphone15pro

Najfajniejsza innowacja iPhone 15 Ultra została ostatecznie potwierdzona

Według azjatyckiego źródła MyDrivers, firma Apple rozpoczęła testowanie peryskopowego obiektywu aparatu, który pojawi się w iPhone 15 Ultra.

Nowe szczegóły zostały opublikowane przez analityka Jeffa Pu, który powiedział, że Apple prowadzi obecnie negocjacje z firmą Zhejiang Lante Optics, która dostarczy obiektywy peryskopowe do iPhone 15 Pro i iPhone 15 Ultra.

Plotki o tym, że w iPhone pojawi się peryskop, krążą już od kilku lat, a wielu fanów Apple z niecierpliwością wyczekuje tej innowacji – zwłaszcza na tle minimalnych aktualizacji technicznych aparatów smartfonów Apple z roku na rok.

Dodatkowo informator zdradził, że Apple już testuje próbki takich soczewek w pierwszych prototypach iPhone’a 15 Pro. Na tym etapie peryskopowy obiektyw pozwala uzyskać pięciokrotny zoom optyczny dla 48-megapikselowego aparatu przyszłego iPhone’a. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Zhejiang Lante Optics wyśle ​​do Apple do 100 milionów takich soczewek. Linia iPhone’a 15 ma ukazać się we wrześniu 2023 roku.

A co Wy sądzicie o tych zmianach? Czy nowość pojawi się zarówno w modelu Pro i Ultra? Czy Apple jednak zdecyduje się na umieszczenie peryskopu tylko w modelu Ultra? Koniecznie dajcie znam znać w komentarzach jesteśmy bardzo ciekawi.

Data premiery i rozpczęcia sprzedaży tegorocznych iPhone 

Najfajniejsza innowacja iPhone 15 Ultra została ostatecznie potwierdzona ciekawostki iphone 15 ultra price, iphone 15 ultra premiera, iphone 15 ultra leaks, iphone 15 ultra kolory, iphone 15 ultra kiedy premiera, iphone 15 ultra cena, iphone 15 ultra aparat, iPhone 15 Ultra  Według azjatyckiego źródła MyDrivers, firma Apple rozpoczęła testowanie peryskopowego obiektywu aparatu, który pojawi się w iPhone 15 Ultra. iPhone15

W sieci mówi się, że data wrześniowych premierowych urządzenia∂zeń  jest obecnie ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top