Posiadacze iPhone 7 / 7 Plus narzekają na niedziałający aparat w iOS 14 polecane, ciekawostki niedzialajacy aparat, nie działa latarka, nie działa lampa błyskowa, nie dziala latarka, nie dziala aparat, nie dizala lampa blyskowa, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iOS 14, czarne tlo  Właściciele iPhone 7 i iPhone 7 Plus od kilku dni zasypują forum Apple wiadomościami w których narzekają na niedziałający aparat w ich iPhone 7 i iPhone 7 Plus z systemem iOS 14. iPhone7white

Posiadacze iPhone 7 / 7 Plus narzekają na niedziałający aparat w iOS 14

Właściciele iPhone 7 i iPhone 7 Plus od kilku dni zasypują forum Apple wiadomościami w których narzekają na niedziałający aparat w ich iPhone 7 i iPhone 7 Plus z systemem iOS 14.

Problem polega na tym, że zamiast wykonanego zdjęcia na ekranie tych dwóch smartfonów jest czarne tło. Przełączanie trybów, restart smartfona i aplikacji niestety nie rozwiązuje problemu.

Posiadacze iPhone 7 / 7 Plus narzekają na niedziałający aparat w iOS 14 polecane, ciekawostki niedzialajacy aparat, nie działa latarka, nie działa lampa błyskowa, nie dziala latarka, nie dziala aparat, nie dizala lampa blyskowa, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iOS 14, czarne tlo  Właściciele iPhone 7 i iPhone 7 Plus od kilku dni zasypują forum Apple wiadomościami w których narzekają na niedziałający aparat w ich iPhone 7 i iPhone 7 Plus z systemem iOS 14. aparat ios14

Żeby tego było mało poza aparatem nie działa też lampa błyskowa, więc nie można odpalić latarki. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku iPhone po prostu nie reaguje.

Jak zatem rozwiązać ten problem? W tej chwili oba problemy można rozwiązać jedynie wracając do iOS 13.

Poniżej znajdziecie szczegółową instrukcję pokazującą jak wrócić do iOS 13.

Pozostałe nowości w iOS 14

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry