iPhone 12 Pro pozwala zmierzyć wzrost osoby

Skaner LiDAR w iPhone 12 Pro / 12 Pro Max pozwala zmierzyć wzrost osoby za pomocą apki Miarka

iPhone 12 Pro / 12 Pro wyposażony w czujnik LiDAR oprócz lepszych doznań podczas korzystania z AR pozwala także zmierzyć wzrost osoby za pomocą apki Miarka.

Metoda jest bardzo prosta i wymaga jedynie, aby posiadacze iPhone’a 12 Pro lub iPhone’a 12 Pro Max korzystali z aplikacji Miarka. Przy otwartej aplikacji na ekranie pojawia się informacja, aby ustawić osobę z dala od iPhone’a w taki sposób, aby pojawiała się na wyświetlaczu cała od stóp do głowy.

Kilka chwil później skaner LiDAR automatycznie wykryje i zeskanuje wzrost osoby, a na górze pojawi się pasek pokazujący jej wzrost.

Skaner LiDAR w iPhone 12 Pro / 12 Pro Max pozwala zmierzyć wzrost osoby za pomocą apki Miarka polecane, ciekawostki wzrost, szybki pomiar wzrostu, pomiar wzrostu, Lidar, iPhone12 Pro max, iPhone 12 Pro  iPhone 12 Pro / 12 Pro wyposażony w czujnik LiDAR oprócz lepszych doznań podczas korzystania z AR pozwala także zmierzyć wzrost osoby za pomocą apki Miarka. SkaberLIDAR wzrost

Po wykonaniu pomiaru można zrobić zdjęcie osoby wraz z jej wzrostem, a następnie udostępnić je. Apple zauważa również, że za pomocą aplikacji Miarka można nawet zmierzyć wysokość osoby siedzącej na krześle.

Oprócz iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max, funkcja ta jest również dostępna w linii iPad Pro 2020, która zawiera skaner LiDAR.

Chociaż jest to prosta funkcja, zdecydowanie fajnie jest używać skanera LiDAR do takich celów. Jak wiemy skaner LiDAR tworzy mapę 3D, więc pomiar wysokości jest bardzo dokładny, w przeciwieństwie do innych aplikacji firm trzecich, które oferują podobną funkcjonalność, ale polegają tylko na danych z kamery.

Więcej o iPhone 12

Akcesoria

Etui i szkła hartowane na ekran

Testy 

Pamięć RAM 

Pozostałe informacje

Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top