Galaxy Z Fold 3

Spełniły się najgorsze koszmary posiadaczy składanych smartfonów

W internecie zaczęły pojawiać się wściekłe skargi właścicieli składanych smartfonów Samsunga, których ekrany zaczęły pękać bez wyraźnego powodu – donosi PhoneArena.

Według źródła, użytkownicy smartfonów Samsung Galaxy Z Fold 3 narzekają na dziwną usterkę.

Dla przypomnienia dodamy, że Samsung Galaxy Z Fold 3 to składany smartfon z flagowej serii Galaxy. Ma większy wyświetlacz niż poprzednie modele, a także poprawioną elastyczność ekranu dzięki nowej technologii zwaną “Armor Aluminum”. Telefon wyposażony jest w potrójny aparat fotograficzny, 5G, mocny procesor i pojemną baterię. W przeciwieństwie do poprzednich modeli, Fold 3 ma również zintegrowany rysik S Pen, ale bez slotu na przechowywanie.

Jak się okazuje wyświetlacze ich składanych urządzeń zaczęły pękać na zagięciu, mimo że nie uległy żadnym uszkodzeniom mechanicznym ani nie upadły. Sytuację pogarsza fakt, że ze względu na wiek urządzenia skończyła się już gwarancja na trzeci model Galaxy Fold, co oznacza, że poszkodowani nie będą mogli skorzystać z bezpłatnej wymiany od Samsunga.

Niektórzy właściciele uszkodzonych smartfonów twierdzą, że nadal płacą za nie raty – zdecydowana większość urządzeń została zakupiona za ponad 1000 USD. W takich okolicznościach ich sytuacja staje się jeszcze bardziej nie do pozazdroszczenia.

Spełniły się najgorsze koszmary posiadaczy składanych smartfonów ciekawostki Samsung galaxy fold, Samsung, Galaxy Z Fold 3  W internecie zaczęły pojawiać się wściekłe skargi właścicieli składanych smartfonów Samsunga, których ekrany zaczęły pękać bez wyraźnego powodu - donosi PhoneArena. skladak1

Jedna z posiadaczek wadliwego smartfona zwróciła się do wsparcia Samsunga. Firma wysłała ją do zewnętrznego serwisu, UBreakiFix, który zaoferował jej cenę 800 dolarów za kompletną wymianę wyświetlacza, co stanowi ponad 70% kosztu całego urządzenia. Użytkownik Reddita, Snoo, skarżył się na podobny problem: jego Galaxy Z Fold 3 pękł dokładnie na linii zagięcia po 15 miesiącach ostrożnego użytkowania. Zaproponowano mu podobny koszt naprawy.

Spełniły się najgorsze koszmary posiadaczy składanych smartfonów ciekawostki Samsung galaxy fold, Samsung, Galaxy Z Fold 3  W internecie zaczęły pojawiać się wściekłe skargi właścicieli składanych smartfonów Samsunga, których ekrany zaczęły pękać bez wyraźnego powodu - donosi PhoneArena. skladak2

Kolejna osoba skorzystała ze wsparcia gwarancyjnego Samsunga. Podczas wstępnych oględzin biegły przyznał, że nie doszło do uszkodzeń fizycznych obudowy, jednak później poinformowano właściciela felernego smartfona, że jednak znaleziono miejsce uderzenia i nie ma możliwości bezpłatnej naprawy. Kiedy użytkownik wziął urządzenie, znalazł na nim nowe uszkodzenie, którego nie było, gdy zostało wysłane.

Właściciele “zawiedzionych” urządzeń ze smutkiem stwierdzają, że jeśli Samsung nie pomoże im naprawić ich smartfonów, to będą mogli z nich korzystać tylko wtedy, gdy będą zamknięte.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top