App Clips iOS 14

Sprawdź jak działa App Clips i zagraj w demo gry Phoenix 2

Jedną z nowości w iOS 14 jest App Clips. Jest to funkcja, która umożliwia przetestowanie gry bez konieczności jest instalacji z App Store.

Twórca gier Firi Games zaimplementował wycinki aplikacji do swojej kosmicznej strzelanki Phoenix 2. Dzięki tej możliwości możecie otworzyć demo gry, odwiedzając witrynę internetową Phoenix 2 na urządzeniu z systemem iOS 14. Grę uruchomicie klikając na przycisku ?Graj?, który znajduje się na banerze wyświetlanym u góry ekranu.

Sprawdź jak działa App Clips i zagraj w demo gry Phoenix 2 polecane, ciekawostki wycinki aplikacji, Phoenix 2, iOS 14, App Clips  Jedną z nowości w iOS 14 jest App Clips. Jest to funkcja, która umożliwia przetestowanie gry bez konieczności jest instalacji z App Store. ohoenix2 1

Gra Phoenix 2 jest również dostępne jako App Clips. Jest toto nowa funkcja ?iOS 14?, która umożliwia uruchamianie części aplikacji bez konieczności pobierania jej z ?App Store?. Spróbuj sam, dotykając przycisku ?graj? na banerze u góry witryny (wymaga przeglądarki Safari na ?iOS 14?; baner nie jest wyświetlany, jeśli masz już zainstalowany program Phoenix 2).

Świetna opcja. Bardzo nam się podoba.

Pozostałe nowości w iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Przydatne aplikacje 

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry