Użytkownicy iUrządzeń rozczarowani funkcjami iOS 15 i iPadOS 15 polecane, ciekawostki iPadOS 15, iOS 15  Nieco ponad dwa tygodnie temu, Apple zaprezentowało swoje najnowsze systemy iOS 15 i iPadOS 15 z funkcjami takimi jak łącza FaceTime, SharePlay i inne. Według nowego badania przeprowadzonego przez SellCell , ponad 50% użytkowników iPhone'a i iPada jest rozczarowanych aktualizacjami iOS 15 i iPadOS 15. iOS15 10 1

Użytkownicy iUrządzeń rozczarowani funkcjami iOS 15 i iPadOS 15

Nieco ponad dwa tygodnie temu, Apple zaprezentowało swoje najnowsze systemy iOS 15 i iPadOS 15 z funkcjami takimi jak łącza FaceTime, SharePlay i inne. Według nowego badania przeprowadzonego przez SellCell , ponad 50% użytkowników iPhone’a i iPada jest rozczarowanych aktualizacjami iOS 15 i iPadOS 15.

W ankiecie, w której wzięło udział 3000 osób, ponad 50 procent wszystkich ankietowanych odpowiedziała, że aktualizacje iOS 15 i iPadOS 15 jest mało interesująca.

Użytkownicy iUrządzeń rozczarowani funkcjami iOS 15 i iPadOS 15 polecane, ciekawostki iPadOS 15, iOS 15  Nieco ponad dwa tygodnie temu, Apple zaprezentowało swoje najnowsze systemy iOS 15 i iPadOS 15 z funkcjami takimi jak łącza FaceTime, SharePlay i inne. Według nowego badania przeprowadzonego przez SellCell , ponad 50% użytkowników iPhone'a i iPada jest rozczarowanych aktualizacjami iOS 15 i iPadOS 15. iOS15 ankieta

Respondentów ankiety poproszono o ocenę funkcji systemu iOS 15 w skali od 1 do 5, gdzie 1 oznacza ?świetna funkcja?, a 5 ?słaba?. Tylko 19,3% respondentów było ?bardzo? podekscytowanych aktualizacją oprogramowania. Około 28,1% najnowsze systemy jako takie sobie, a ponad 52% osób oceniło go jako mało interesujące.

Użytkownicy iUrządzeń rozczarowani funkcjami iOS 15 i iPadOS 15 polecane, ciekawostki iPadOS 15, iOS 15  Nieco ponad dwa tygodnie temu, Apple zaprezentowało swoje najnowsze systemy iOS 15 i iPadOS 15 z funkcjami takimi jak łącza FaceTime, SharePlay i inne. Według nowego badania przeprowadzonego przez SellCell , ponad 50% użytkowników iPhone'a i iPada jest rozczarowanych aktualizacjami iOS 15 i iPadOS 15. iOS15 ankieta 2

Zapytano użytkowników także, jakie funkcje iOS 15 podobają im się najbardziej. Co zaskakujące, ulepszona aplikacja Portfel, okazała się najlepszą nowością. Co ciekawe ulepszone Mapy Apple z nowymi funkcjami AR znalazły się na końcu listy.

Respondenci zostali również zapytani, jaką funkcję chcieliby zobaczyć w przyszłych wersjach iOS. Ponad 50% użytkowników chce wyświetlania Always-On i ulepszonego zestawu widżetów w następnej wersji iOS.

A czy Ty zainstalowałeś już iOS 15? Jakie są Twoje przemyślenia na temat nowych funkcji? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Nowości w iOS15 i iPadOS15

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry