OneTech22.06.2021
Użytkownicy iUrządzeń rozczarowani funkcjami iOS 15 i iPadOS 15

Nieco ponad dwa tygodnie temu, Apple zaprezentowało swoje najnowsze systemy iOS 15 i iPadOS 15 z funkcjami takimi jak łącza FaceTime, SharePlay i inne. Według nowego badania przeprowadzonego przez SellCell , ponad 50% użytkowników iPhone’a i iPada jest rozczarowanych aktualizacjami iOS 15 i iPadOS 15.

W ankiecie, w której wzięło udział 3000 osób, ponad 50 procent wszystkich ankietowanych odpowiedziała, że aktualizacje iOS 15 i iPadOS 15 jest mało interesująca.

Respondentów ankiety poproszono o ocenę funkcji systemu iOS 15 w skali od 1 do 5, gdzie 1 oznacza „świetna funkcja”, a 5 „słaba”. Tylko 19,3% respondentów było „bardzo” podekscytowanych aktualizacją oprogramowania. Około 28,1% najnowsze systemy jako takie sobie, a ponad 52% osób oceniło go jako mało interesujące.

Zapytano użytkowników także, jakie funkcje iOS 15 podobają im się najbardziej. Co zaskakujące, ulepszona aplikacja Portfel, okazała się najlepszą nowością. Co ciekawe ulepszone Mapy Apple z nowymi funkcjami AR znalazły się na końcu listy.

Respondenci zostali również zapytani, jaką funkcję chcieliby zobaczyć w przyszłych wersjach iOS. Ponad 50% użytkowników chce wyświetlania Always-On i ulepszonego zestawu widżetów w następnej wersji iOS.

A czy Ty zainstalowałeś już iOS 15? Jakie są Twoje przemyślenia na temat nowych funkcji? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Nowości w iOS15 i iPadOS15

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl