Apple pokazuje jak działa i jak korzystać z funkcji obraz w obrazie w iOS 14 / iPadOS 14 polecane, ciekawostki Wideo, pip, Obraz w obrazie, jak korzystac z obraz w obrazie, iPhone, iPadOS 14, iPad, iOS 14  Apple zamieściło na swoim kanale YouTube nowe wideo pokazujące jak korzystać z funkcji obraz w obrazie. Bardzo przydatna rzecz dla wszystkich z iOS 14 i iPadOS 14. PIP

Apple pokazuje jak działa i jak korzystać z funkcji obraz w obrazie w iOS 14 / iPadOS 14

Apple zamieściło na swoim kanale YouTube nowe wideo pokazujące jak korzystać z funkcji obraz w obrazie. Bardzo przydatna rzecz dla wszystkich z iOS 14 i iPadOS 14.

Na poniższym wideo widzimy w jaki sposób i co musimy zrobić, aby skorzystać z funkcji Obraz w obrazie. Uruchomienie nowości jest banalnie proste. Odbywa się po prostu poprzez tradycyjnie wyjście z oglądanego na pełnym ekranie filmu, czy FaceTime Wideo do ekranu głównego. Zobaczcie jak to wygląda na filmie.

Należy jednak pamiętać, aby uruchomić funkcję w opisywany przez nas  sposób należy najpierw sprawdzić czy jest zaznaczona opcja “Automat. obraz w obrazie” w Ustawienia – Ogólne-  – Obraz w obrazie.

Pozostałe nowości w iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Przydatne aplikacje 

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry