Boczne ramki w najnowszym iPhone 12 są zbyt ostre? polecane, ciekawostki zbyt ostre ramki, ostre ramki w iPhone 12, ostre ramki, iPhone 12 Pro, iPhone 12, Apple  Jedną z największych zmian w iPhone 12 / 12 Pro jest nowy wygląd. Urządzenie posiada nowe płaskie ramki, które jak się okazuje dla wielu osób są zbyt ostre. iPhone12 8

Boczne ramki w najnowszym iPhone 12 są zbyt ostre?

Jedną z największych zmian w iPhone 12 / 12 Pro jest nowy wygląd. Urządzenie posiada nowe płaskie ramki, które jak się okazuje dla wielu osób są zbyt ostre.

Znany chiński bloger napisał, że kształt obudowy nowego iPhone 12 sprawia iż ??urządzenie jest mało przyjazne dla użytkownika. Co to znaczy? Wiele osób narzeka na zbyt ostre ramki w nowych dwunastkach. Wiele osób potwierdza, że ??krawędzie iPhone’a 12 okazały się dla nich zbyt ostre.

Boczne ramki w najnowszym iPhone 12 są zbyt ostre? polecane, ciekawostki zbyt ostre ramki, ostre ramki w iPhone 12, ostre ramki, iPhone 12 Pro, iPhone 12, Apple  Jedną z największych zmian w iPhone 12 / 12 Pro jest nowy wygląd. Urządzenie posiada nowe płaskie ramki, które jak się okazuje dla wielu osób są zbyt ostre. ramki iphone12

Na chińskich portalach społecznościowych Weibo i Tieba nowi właściciele iPhone’a 12 publikują zdjęcia, które potwierdzają, że już w pierwszych dniach użytkowania na palcach i dłoniach pojawiły się przetarcia czy przecięcia.

Aby uniknąć tego problemu (o ile faktycznie występuje) zalecamy zakup bardzo fajnego i niedrogiego przezroczystego etui  firmy JCPAL.

Boczne ramki w najnowszym iPhone 12 są zbyt ostre? polecane, ciekawostki zbyt ostre ramki, ostre ramki w iPhone 12, ostre ramki, iPhone 12 Pro, iPhone 12, Apple  Jedną z największych zmian w iPhone 12 / 12 Pro jest nowy wygląd. Urządzenie posiada nowe płaskie ramki, które jak się okazuje dla wielu osób są zbyt ostre. 1@2x 13

Więcej na ten temat znajdziecie – tutaj.

Jednocześnie inni użytkownicy uważają, że jest o problem wyssany z palca, ponieważ ramki iPhone’a 12 nie mogą spowodować takich otarć czy nawet przecięć. A jakie jest Wasze zdanie? Czy ktoś z Was zauważył podobny problem? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Więcej o iPhone 12

Etui i szkła hartowane na ekran

Testy 

Pamięć RAM 

Pozostałe informacje

Akcesoria

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry