OneTech26.10.2020
Boczne ramki w najnowszym iPhone 12 są zbyt ostre?

Jedną z największych zmian w iPhone 12 / 12 Pro jest nowy wygląd. Urządzenie posiada nowe płaskie ramki, które jak się okazuje dla wielu osób są zbyt ostre.

Znany chiński bloger napisał, że kształt obudowy nowego iPhone 12 sprawia iż ​​urządzenie jest mało przyjazne dla użytkownika. Co to znaczy? Wiele osób narzeka na zbyt ostre ramki w nowych dwunastkach. Wiele osób potwierdza, że ​​krawędzie iPhone’a 12 okazały się dla nich zbyt ostre.

Na chińskich portalach społecznościowych Weibo i Tieba nowi właściciele iPhone’a 12 publikują zdjęcia, które potwierdzają, że już w pierwszych dniach użytkowania na palcach i dłoniach pojawiły się przetarcia czy przecięcia.

Aby uniknąć tego problemu (o ile faktycznie występuje) zalecamy zakup bardzo fajnego i niedrogiego przezroczystego etui  firmy JCPAL.

Więcej na ten temat znajdziecie – tutaj.

Jednocześnie inni użytkownicy uważają, że jest o problem wyssany z palca, ponieważ ramki iPhone’a 12 nie mogą spowodować takich otarć czy nawet przecięć. A jakie jest Wasze zdanie? Czy ktoś z Was zauważył podobny problem? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Więcej o iPhone 12

Etui i szkła hartowane na ekran

Testy 

Pamięć RAM 

Pozostałe informacje

Akcesoria

Źródło:
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl