iOS 14.6 RC

Apple wypuszcza iOS 14.6 | iPadOS 14.6 RC – co nowego? Oto lista zmian

Dobre wieści dla deweloperów. Właśnie w menu Uaktualnienia w Waszych iUrządzeniach pojawiła się najprawdopodobniej finalna wersja iOS 14.6 oraz iPadOS 14.6. Co nowego? Poniżej lista zmian.

RC ? Release Candidate (dawne Golden Master) to naprawdpodpoobnbiej finalna wersja systemu , która już wkrótce trafi do wszystkich użytkowników. Wszystkie zmiany jakie zauważyliśmy w stosunku do poprzedniej wersji testowej o której pisaliśmy tutaj znajdziecie poniżej.

Apple wypuszcza iOS 14.6 | iPadOS 14.6 RC - co nowego? Oto lista zmian polecane, ciekawostki zmiany, Update, release Candidate, lista zmian, iPadOS 14.6 Release Candidate, iPadOS 14.6 RC, iPadOS 14.6, iOS 14.6 Release Candidate, iOS 14.6 RC, iOS 14.6, co nowego, Apple, Aktualizacja  Dobre wieści dla deweloperów. Właśnie w menu Uaktualnienia w Waszych iUrządzeniach pojawiła się najprawdopodobniej finalna wersja iOS 14.6 oraz iPadOS 14.6. Co nowego? Poniżej lista zmian. iOS13 1 1

iPadOS 14.6 RC / iOS 4.6 RC – co nowego? Lista zmian

  • poprawki błędów

Niestety z informacji jakie pojawiły się w oficjalnej lista zmian wynika, że ta testowa w porównaniu do poprzedniej wersji skupia się jedynie na poprawkach błędów. Nie znajdziecie w niej żadnych wizualnych zmian, ale oczywiście gdy podczas przeglądania systemu znajdziemy coś o czym warto wspomnieć, to dodamy to do powyższej listy.

Jeśli chodzi o oficjalną i pełną listę zmian w nowym systemie to znajdziecie ją poniżej.

Finalna wersja trafi do wszystkich użytkowników naprawdopodobniej w przyszłym tygodniu.

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top