iOS 14 wprowadza funkcję QuickTake na starszych iPhone'ach polecane, ciekawostki QuickTake w iPhone, QuickTake na iPhone XR, QuickTake, nowa funkcja QuickTake, jak dziala QuickTake, iPhone XS Max, iPhone XS, iOS 14, funkcja QuickTake, co to jest QuickTake  Wraz z wydaniem aktualizacji iOS 14 właściciele smartfonów Apple iPhone XR, XS i XS Max otrzymali dostęp do funkcji QuickTake, która wcześniej była dostępna wyłącznie na iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max. QuickTake

iOS 14 wprowadza funkcję QuickTake na starszych iPhone’ach

Wraz z wydaniem aktualizacji iOS 14 właściciele smartfonów Apple iPhone XR, XS i XS Max otrzymali dostęp do funkcji QuickTake, która wcześniej była dostępna wyłącznie na iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max.

Co to takiego? Funkcja QuickTake pozwala w szybki sposób rozpocząć nagrywanie wideo. Odbywa się to przez dłuższe przytrzymanie przycisku migawki w trybie fotografowania.

iOS 14 wprowadza funkcję QuickTake na starszych iPhone'ach polecane, ciekawostki QuickTake w iPhone, QuickTake na iPhone XR, QuickTake, nowa funkcja QuickTake, jak dziala QuickTake, iPhone XS Max, iPhone XS, iOS 14, funkcja QuickTake, co to jest QuickTake  Wraz z wydaniem aktualizacji iOS 14 właściciele smartfonów Apple iPhone XR, XS i XS Max otrzymali dostęp do funkcji QuickTake, która wcześniej była dostępna wyłącznie na iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max. take 1

Początkowo QuickTake był dostępny tylko w iPhone’ach 11, 11 Pro, 11 Pro Max i nowym iPhone SE, ale wraz z wydaniem pierwszej wersji beta iOS 14 dla programistów pojawił się na iPhone’ach XR, XS i XS Max.

Ponadto użytkownicy najnowszego systemu mogą również rozpocząć nagrywanie wideo w trybie fotografowania, przytrzymując przycisk zmniejszania głośności. Przycisk zwiększania głośności wykonuje zdjęcia seryjne. Opcje te możecie włączyć udając się do Ustawienia – Aparat.

Pozostałe nowości w iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Przydatne aplikacje 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry