jak ukryć ekrany w iOS 14

Jak ukryć nieużywane ekrany główne w iPhone z iOS 14

Może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iOS 14 pozwala ukryć nieużywane ekrany główne. W tym wpisie dowiecie się jak tego dokonać.

Jeśli nie lubisz mieć dużo ekranów głównych to w iOS 14 możliwe jest zostawienie tylko jednego pulpitu z ikonami lub widżetami. W takim przypadku sekcja z widgetami będzie znajdować się po lewej stronie, a biblioteka aplikacji (automatycznie sortowane programy według kategorii i częstotliwości użytkowania) po prawej stronie naszego ekranu głównego (patrz niżej).

Jak ukryć nieużywane ekrany główne w iPhone z iOS 14 polecane, ciekawostki urywanie strony, urywanie pulpitu, pulpit, jak ukryć stronę, jak ukryc strone, jak ukryc pulpit w iPhone, jak ukryć pulpit, jak ukryc ekran w iPhone, jak ukryc ekran, iPhone, iOS 14  Może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iOS 14 pozwala ukryć nieużywane ekrany główne. W tym wpisie dowiecie się jak tego dokonać. iOS14 1 7

Jak ukryć nieużywane ekrany w iOS 14

Aby ukryć niepotrzebne ekrany należy przejść do edycji ikon i kliknąć na wskaźniku (kropkach) na pulpicie u dołu ekranu.

Jak ukryć nieużywane ekrany główne w iPhone z iOS 14 polecane, ciekawostki urywanie strony, urywanie pulpitu, pulpit, jak ukryć stronę, jak ukryc strone, jak ukryc pulpit w iPhone, jak ukryć pulpit, jak ukryc ekran w iPhone, jak ukryc ekran, iPhone, iOS 14  Może nie wszyscy z Was wiedzą, ale iOS 14 pozwala ukryć nieużywane ekrany główne. W tym wpisie dowiecie się jak tego dokonać. iOS14 2 7

Następnie odznacz te ekrany, których nie chcesz widzieć i kliknij Gotowe. To wszystko.

Fajnie, jest to, że w momencie, gdy chcemy włączyć ekrany ponownie, to ustawienie ikon nie jest resetowane. Po przywróceniu pulpitów ikony ustawione są dokładnie w ten sam sposób.

Pozostałe nowości w iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Przydatne aplikacje 

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry