Ogromny pożar przy produkcji podzespołów do iPhone 12. Dostawy smartfonów zagrożone? polecane, ciekawostki pożar, PCB Unimicron Technology, iPhone 12  Wczoraj w fabryce PCB Unimicron Technology wybuchł wielki pożar, w wyniku którego jedna osoba doznała poważnych oparzeń. Unimicron Technology jest jednym z głównych dostawców PCB dla iPhone 12. pozar

Ogromny pożar przy produkcji podzespołów do iPhone 12. Dostawy smartfonów zagrożone?

Wczoraj w fabryce PCB Unimicron Technology wybuchł wielki pożar, w wyniku którego jedna osoba doznała poważnych oparzeń. Unimicron Technology jest jednym z głównych dostawców PCB dla iPhone 12.

Po otrzymaniu wezwania na miejsce wysłano 67 strażaków, 19 wozów strażackich i trzy karetki pogotowia, aby walczyć z pożarem.

Dokładne przyczyny pożaru nie są znane, ale szef straży pożarnej Lai Chih-Chung zauważył, że pożar mógł wybuchnąć w centralnej klimatyzowanej sali na pierwszym piętrze budynku.

Ogromny pożar przy produkcji podzespołów do iPhone 12. Dostawy smartfonów zagrożone? polecane, ciekawostki pożar, PCB Unimicron Technology, iPhone 12  Wczoraj w fabryce PCB Unimicron Technology wybuchł wielki pożar, w wyniku którego jedna osoba doznała poważnych oparzeń. Unimicron Technology jest jednym z głównych dostawców PCB dla iPhone 12. pozar 1

Firma cały czas ocenia straty. Eksperci zauważają, że pożar może zakłócić dostawy komponentów od partnera Unimicron Technology, w tym Apple. Unimicron Technology jest jednym z kluczowych dostawców obwodów drukowanych dla iPhone’a 12. Obecnie nie wiadomo, jak pożar wpłynie na dostawy iPhone’a 12, biorąc pod uwagę, że Apple zamówiło 2 miliony więcej smartfonów.

Więcej o iPhone 12

Etui i szkła hartowane na ekran

Testy 

Pamięć RAM 

Pozostałe informacje

Akcesoria

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry