Pierwsza publiczna beta systemu iOS 15 i iPadOS 15 dostępna

Czekasz na publiczną betę iOS 15 i iPadOS 15? Jeśli tak to mamy dobre wieści. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety swoich najnowszych systemów.

Do tej pory betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, ale od teraz ta sama wersja dostępna jest zupełnie za darmo dla wszystkich osób, które zapisały się do publicznych testów iOS. 

Pierwsza publiczna beta systemu iOS 15 i iPadOS 15 dostępna polecane, ciekawostki Update, publiczna beta iPadOS 15, publiczna beta iOS 15, publiczna beta, pierwsza publiczna beta iPadOS 15, pierwsza publiczna beta iOS 15, beta testy, Apple, Aktualizacja  Czekasz na publiczną betę iOS 15 i iPadOS 15? Jeśli tak to mamy dobre wieści. Dosłownie w tej chwili, Apple udostępniło pierwsze publiczne bety swoich najnowszych systemów. iOS15 publiczna

 

Publiczna beta iOS 15 / iPadOS 15 – czy instalować?

Naszym zdaniem śmiało możecie instalować. Po blisko trzech tygodniach użytkowania nie zauważyliśmy żadnych problemów z działaniem systemu. Telefon się nie zawiesza, aplikacje działają. Z baterią także jest wszystko ok. Aby zapisać się beta testów iOS 15 musicie udać się na stronę beta.apple.com.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry