Wszystkie iPhone 13 otrzymają optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem czujnika polecane, ciekawostki Apple  Wszystkie nowe smartfony Apple z serii iPhone 13 otrzymają optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem czujnika, która zadebiutowała w iPhone 12 Pro Max w 2020 roku, według tajwańskiej publikacji branżowej DigiTimes. iPhone13

Wszystkie iPhone 13 otrzymają optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem czujnika

Wszystkie nowe smartfony Apple z serii iPhone 13 otrzymają optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem czujnika, która zadebiutowała w iPhone 12 Pro Max w 2020 roku, według tajwańskiej publikacji branżowej DigiTimes.

Na początku tego tygodnia koreańskie wydanie ETNews podzieliło się podobną informacją, według której co najmniej dwa modele iPhone 13 otrzymają system stabilizacji z przesunięciem czujnika, a głównym dostawcą komponentów pozostanie LG Innotek.

Wszystkie iPhone 13 otrzymają optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem czujnika polecane, ciekawostki Apple  Wszystkie nowe smartfony Apple z serii iPhone 13 otrzymają optyczną stabilizację obrazu z przesunięciem czujnika, która zadebiutowała w iPhone 12 Pro Max w 2020 roku, według tajwańskiej publikacji branżowej DigiTimes. iPhone12Pro

Dzięki temu smartfon powinien radzić sobie znacznie lepiej z redukowanie drgań aparatu.

Ponadto DigiTimes poinformował, że wszystkie cztery modele iPhone’a 13 otrzymają również skanery LiDAR, a wersje z obsługą mmWave 5G zaczną sprzedawać się w krajach europejskich.


Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry