62% abonentów Apple TV+ korzysta z usługi bezpłatnie polecane, ciekawostki Za darmo, okres próbny, AppleTV+, Apple  Większość subskrybentów Apple TV+ nadal korzysta z bezpłatnej wersji próbnej, zgodnie z niedawną ankietą przeprowadzoną przez analityków z MoffettNathan. AppleTV

62% abonentów Apple TV+ korzysta z usługi bezpłatnie

Większość subskrybentów Apple TV+ nadal korzysta z bezpłatnej wersji próbnej, zgodnie z niedawną ankietą przeprowadzoną przez analityków z MoffettNathan.

Analitycy z MoffettNathan opublikowali ankietę dotyczącą stanu usług przesyłania strumieniowego wideo na żądanie (SVOD) w IV kwartale 2020 roku, według której 62% respondentów, którzy subskrybowali Apple TV+, korzysta z bezpłatnego okresu próbnego. Eksperci twierdzą, że jest to kluczowa część strategii Apple.

62% abonentów Apple TV+ korzysta z usługi bezpłatnie polecane, ciekawostki Za darmo, okres próbny, AppleTV+, Apple  Większość subskrybentów Apple TV+ nadal korzysta z bezpłatnej wersji próbnej, zgodnie z niedawną ankietą przeprowadzoną przez analityków z MoffettNathan. AppleTV1

Jak wiemy usługa dostępna jest za darmo dla osób, które kupią nowe urządzenia mobilne Apple. To raz. Oprócz tego gigant z Cupertino już kilka razy przedłużał darmowy okres próbny, aby wypełnić swój katalog wystarczającą zawartością.

Złe informacje są takie, że 29% abonentów Apple TV+ stwierdziło, że nie wykupi subskrypcji po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego.

Co ciekawe, subskrybenci Disney+ okazali się bardziej lojalni: 48% osób z bezpłatną subskrypcją jest skłonnych zapłacić za treści w przyszłości.


Najnowsze systemy

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry