Google przygotowuje ogromne zmiany w wyszukiwarce mobilnej polecane, ciekawostki zmiany, nowy wyglad, Google  Google ogłosiło spore zmiany w projekcie graficznym interfejsu swojej wyszukiwani dla telefonów komórkowych, aby pomóc użytkownikom skoncentrować się na wynikach, a nie na dodatkowych informacjach. Google

Google przygotowuje ogromne zmiany w wyszukiwarce mobilnej

Google ogłosiło spore zmiany w projekcie graficznym interfejsu swojej wyszukiwani dla telefonów komórkowych, aby pomóc użytkownikom skoncentrować się na wynikach, a nie na dodatkowych informacjach.

Jak widzicie na poniższych screenach filtry wyszukiwania, które pojawiają się poniżej, nie są już pisane wielkimi literami, a bieżąca kategoria jest oznaczona cienkim czarnym podkreśleniem zamiast niebieskiego.

Powiązane panele mają obecnie duży nagłówek, który zawiera nazwę, kategorię i zdjęcia, a tło jest nieco tematyczne. Nowy projekt eliminuje tę oddzielną górną sekcję i łączy ją z galerią informacji i obrazów, która ma teraz zaokrąglone rogi.

Google przygotowuje ogromne zmiany w wyszukiwarce mobilnej polecane, ciekawostki zmiany, nowy wyglad, Google  Google ogłosiło spore zmiany w projekcie graficznym interfejsu swojej wyszukiwani dla telefonów komórkowych, aby pomóc użytkownikom skoncentrować się na wynikach, a nie na dodatkowych informacjach. Google 1

Ponadto firma wprowadziła również nowe kolory, które mają kierować oczy użytkowników na najważniejsze informacje.

W dalszej części strony wyniki internetowe rozciągają się teraz od lewej do prawej krawędzi. Ogólnie rzecz biorąc, pomaga to zapewnić więcej miejsca na zawartość i skutkuje bardziej przejrzystym.

Wreszcie kolejna zmiana polega na tym, że czcionka Google Sans jest używana w większej liczbie części i na większą skalę. Tekst przeznaczony wyłącznie dla firm jest łatwiejszy do odczytania na białym tle i znacznie większy w miejscach, takich jak Grafy wiedzy. Pomaga to użytkownikom szybko zobaczyć wyniki.

Nowy projekt będzie dostępny dla wszystkich użytkowników, zarówno z systemem Android, jak i iOS, w najbliższych dniach.


Najnowsze systemy

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry