Bloomberg: Apple opracowuje własne modemy do smartfonów polecane, ciekawostki modemy Apple, Apple  Apple pracuje nad własnymi modemami, które w przyszłości zastąpią komponenty Qualcomm, donosi Bloomberg. modem5G

Bloomberg: Apple opracowuje własne modemy do smartfonów

Apple pracuje nad własnymi modemami, które w przyszłości zastąpią komponenty Qualcomm, donosi Bloomberg.

Tą informacją podzielił się starszy wiceprezes Apple ds. Technologii sprzętowej, Johnny Sruji na spotkaniu z pracownikami Apple.

?W tym roku rozpoczęliśmy prace nad naszym pierwszym modemem komórkowym, który zapewni kolejną ważną strategiczną transformację. Te długoterminowe inwestycje strategiczne są kluczowym elementem wdrażania naszych produktów i zapewniają nam bogatą gamę innowacyjnych technologii na przyszłość ?- powiedział Sruji.

Pogłoski o własnym rozwoju modemu Apple pojawiły się na początku 2019 roku, a w połowie tego roku producent iPhone’a przejął dział modemów smartfonów Intela.

Warto dodać, że w 2019 roku Apple podpisało sześcioletnią umowę licencyjną z Qualcommem na dostawę modemów, więc pierwsze iPhone’y z własnymi modemami firmy pojawią się nie szybciej niż w 2026 roku.

iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry