LG rozważa całkowite wycofanie się z branży smartfonów polecane, ciekawostki Smartfon, LG  Według The Korea Herald, LG rozważa całkowite wycofanie się z branży smartfonów w obliczu spadku dostaw i strat o 4,5 miliarda dolarów w ciągu ostatnich 5 lat. LG

LG rozważa całkowite wycofanie się z branży smartfonów

Według The Korea Herald, LG rozważa całkowite wycofanie się z branży smartfonów w obliczu spadku dostaw i strat o 4,5 miliarda dolarów w ciągu ostatnich 5 lat.

Szef LG dodał też, że bez względu na zmiany firma zachowa swoich obecnych pracowników z pionu smartfonów i przeniesie ich do innych działów.

LG rozważa całkowite wycofanie się z branży smartfonów polecane, ciekawostki Smartfon, LG  Według The Korea Herald, LG rozważa całkowite wycofanie się z branży smartfonów w obliczu spadku dostaw i strat o 4,5 miliarda dolarów w ciągu ostatnich 5 lat. LGV10LG rozważa całkowite wycofanie się z branży smartfonów polecane, ciekawostki Smartfon, LG  Według The Korea Herald, LG rozważa całkowite wycofanie się z branży smartfonów w obliczu spadku dostaw i strat o 4,5 miliarda dolarów w ciągu ostatnich 5 lat. LGG3

?Ponieważ konkurencja na globalnym rynku urządzeń mobilnych staje się coraz ostrzejsza, nadszedł czas, aby LG dokonało zimnego, ale lepszego wyboru. Firma rozważa wszystkie możliwe środki, w tym sprzedaż, wycofanie i ograniczenie sprzedaży smartfonów ?.

Co ciekawe, rok temu, w styczniu 2020 roku, przejmując stanowisko CEO, Bong-Sok obiecał odwrócić biznes smartfonów. Jednak ostatnie komentarze szefa LG zdają się potwierdzać niemożność uczynienia tego segmentu rentownym.


Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry