Nowy 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 oficjalnie zaprezentowany polecane, ciekawostki MacBook Pro z czipem M1, MacBook Pro, M1, Apple Wczoraj oprócz MacBook Air 2020, Apple zaprezentowało światu także nowego 13-calowego MacBook Pro z czipem M1. MacBookPro

Nowy 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 oficjalnie zaprezentowany

Wczoraj oprócz MacBook Air 2020, Apple zaprezentowało światu także nowego 13-calowego MacBook Pro z czipem M1.

Dzięki chipowi M1 i macOS Big Sur 13-calowy MacBook Pro staje się jeszcze potężniejszy i bardziej profesjonalny. 8-rdzeniowy procesor w połączeniu z aktywnym systemem chłodzenia MacBook Pro jest do 2,8x szybszy niż w poprzedniej generacji, dostarczając przełomową wydajność przy edycji zdjęć czy wideo przy wysokich rozdzielczość i nie tylko.

Nowy 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 oficjalnie zaprezentowany polecane, ciekawostki MacBook Pro z czipem M1, MacBook Pro, M1, Apple Wczoraj oprócz MacBook Air 2020, Apple zaprezentowało światu także nowego 13-calowego MacBook Pro z czipem M1. 1@2x 16

8-rdzeniowy GPU jest do 5x szybszy, dzięki czemu można cieszyć się świetną wydajnością graficzną. Dzięki M1 13-calowy MacBook Pro jest do 3 razy szybszy niż najlepiej sprzedający się laptop z systemem Windows w swojej klasie. Technologia 3ML jest do 11 razy szybsza, a do zadań ML na urządzeniu z wykorzystaniem Neural Engine, nowy 13-calowy MacBook Pro jest obecnie najszybszym na świecie kompaktowym notebookiem biznesowym.

Nowy 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 oficjalnie zaprezentowany polecane, ciekawostki MacBook Pro z czipem M1, MacBook Pro, M1, Apple Wczoraj oprócz MacBook Air 2020, Apple zaprezentowało światu także nowego 13-calowego MacBook Pro z czipem M1. 1@2x 14

Dzięki nawet 17 godzinom bezprzewodowego korzystania z internetu i do 20 godzinom odtwarzania wideo MacBook Pro oferuje nawet dwukrotnie dłuższy czas pracy baterii w porównaniu z poprzednią generacją i najdłuższy czas pracy baterii, jaki kiedykolwiek był dostępny w komputerach Mac.

Dzięki nowemu chipowi M1 nowy 13-calowy MacBook Pro jest znacznie szybszy od swojego poprzednika:

 • Koduj w Xcode nawet 2,8x szybciej.
 • Renderuj złożony tytuł 3D w Final Cut Pro do 5,9 razy szybciej.
 • Płynnie projektuj złożone sceny gry w Unity Editor do 3,5x szybciej.
 • Uruchamiaj zadania ML w programie Create ML nawet 11 razy szybciej.
 • Oddzielne rytmy, ścieżki instrumentalne i ścieżki wokalne z nagrań w czasie rzeczywistym w djay Pro AI, dzięki niezwykłej wydajności Neural Engine.
 • Odtwarzaj wysokiej jakości wideo 8K ProRes w DaVinci Resolve, nie tracąc ani jednej klatki.
 • Kompiluje czterokrotnie więcej kodu na jednym ładowaniu, dzięki rewolucyjnej wydajności na wat układu M1.

Pozostałymi nowościami i funkcjami w 13-calowym MacBooka Pro są m.in. mikrofony o jakości studyjnej zapewniające super ostre nagrywanie i rozmowy, nowa kamera, która sprawia, że obraz jest bardziej ostry.

Nowy 13-calowy MacBook Pro z chipem M1 oficjalnie zaprezentowany polecane, ciekawostki MacBook Pro z czipem M1, MacBook Pro, M1, Apple Wczoraj oprócz MacBook Air 2020, Apple zaprezentowało światu także nowego 13-calowego MacBook Pro z czipem M1. 1@2x 15

Nowy MacBook Pro oferuje również najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia dzięki Secure Enclave w M1 i Touch ID. Ponadto urządzenie ma dwa porty Thunderbolt z obsługą USB 4 do podłączenia wielu urządzeń peryferyjnych, w tym Apple Pro Display XDR z pełną rozdzielczością 6K.

Dzięki oszałamiającej wydajności i niesamowitej żywotności baterii, w połączeniu ze wspaniałym wyświetlaczem Retina, klawiaturą Magic Keyboard i kompaktową 3-funtową konstrukcją, nowy 13-calowy MacBook Pro jest najlepszym wyrazem tego, co potrafi czip M1.

Podstawowa cena 13-calowego MacBook Pro z M1 wynosi 6699 zł. Urządzenie możecie zamówić na stronie Apple Store Online już teraz. Przewidywany czas wysyłki wynosi 4-5 dni roboczych. Więcej na temat urządzenia znajdziecie na oficjalnej stronie Apple.

Więcej informacji

Etui i szkło na ekran iPhone 12 / 12 Pro

System iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Pamięć RAM w iPhone 12 / 12 Pro Max

Inne

Akcesoria dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry