Apple obiecuje naprawić Bluetooth w komputerach Mac z czipem M1 polecane, ciekawostki problem z bluetooth, macos, MacBook, M1  Apple obiecało naprawić problemy z podłączaniem urządzeń Bluetooth do komputerów Mac z chipami M1 w nadchodzącej aktualizacji macOS. MacBookAir

Apple obiecuje naprawić Bluetooth w komputerach Mac z czipem M1

Apple obiecało naprawić problemy z podłączaniem urządzeń Bluetooth do komputerów Mac z chipami M1 w nadchodzącej aktualizacji macOS.

Autor The Atlantic, Ian Bogost, podzielił się informacją, że Apple naprawi problem z Bluetooth w nadchodzącej aktualizacji systemu macOS.

Apple obiecuje naprawić Bluetooth w komputerach Mac z czipem M1 polecane, ciekawostki problem z bluetooth, macos, MacBook, M1  Apple obiecało naprawić problemy z podłączaniem urządzeń Bluetooth do komputerów Mac z chipami M1 w nadchodzącej aktualizacji macOS. MacBook

Wielu właścicieli nowego MacBooka Air, MacBooka Pro i Maca mini z chipami Apple Silicon narzeka na problemy z łącznością Bluetooth – akcesoria okresowo rozłączają się lub całkowicie przestają współpracować z komputerem.

Apple prawdopodobnie naprawi problemy z Bluetooth w macOS Big Sur?? 11.2, który ma zostać wydany już wkrótce.


Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Nowe funkcje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry