Czwarta publiczna beta iOS 14.2 i iPadOS 14.2 dostępna polecane, ciekawostki Update, publiczna beta iOS 14.2, publiczna beta, beta testy, Apple, Aktualizacja  Jeśli bierzesz udział w publicznych beta testach iOS 14 to ta wiadomość Cie ucieszy. W sekcji Uaktualnienia w Twoim iUrządzeniu czeka na Ciebie czwarta już beta iOS 14.2 / iPadOS 14.2. iOS14.2 1

Czwarta publiczna beta iOS 14.2 i iPadOS 14.2 dostępna

Jeśli bierzesz udział w publicznych beta testach iOS 14 to ta wiadomość Cie ucieszy. W sekcji Uaktualnienia w Twoim iUrządzeniu czeka na Ciebie czwarta już beta iOS 14.2 / iPadOS 14.2.

Wczoraj w godzinach wieczornych betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, a dziś ta sama wersja trafiła zupełnie za darmo do wszystkich osób, które zapisały się do publicznych beta testów iOS.

Czwarta publiczna beta iOS 14.2 i iPadOS 14.2 dostępna polecane, ciekawostki Update, publiczna beta iOS 14.2, publiczna beta, beta testy, Apple, Aktualizacja  Jeśli bierzesz udział w publicznych beta testach iOS 14 to ta wiadomość Cie ucieszy. W sekcji Uaktualnienia w Twoim iUrządzeniu czeka na Ciebie czwarta już beta iOS 14.2 / iPadOS 14.2. iOS14 publicznabeta

Więcej o iOS 14.2 beta 4 znajdziecie tutaj. Aby zapisać się beta testów iOS 14 musicie udać się na stronę beta.apple.com.

Pozostałe nowości w iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Przydatne aplikacje 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry