iPhone 13

Jednak iPhone 13, a nie 12s

Według Economic Daily News, tegoroczna seria nowych iPhone?ów otrzyma nazwę ?iPhone 13? i zachowa ten sam schemat nazewnictwa, co w zeszłym roku: ?mini?, ?Pro? i ?Pro Max?.

Raport, który powołuje się na źródła zbliżone do ?łańcucha dostaw?, ujawnia, że ??firma z Cupertino planuje sprzedawać kolejne iPhone’y jako ?iPhone 13??. Co więcej, firma z cupertino zachowa tę samą nazwę, co w przypadku serii iPhone 12, aby zidentyfikować cztery modele.

Jednak iPhone 13, a nie 12s polecane, ciekawostki iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 mini, iPhone 13  Według Economic Daily News, tegoroczna seria nowych iPhone?ów  otrzyma nazwę ?iPhone 13? i zachowa ten sam schemat nazewnictwa, co w zeszłym roku: ?mini?, ?Pro? i ?Pro Max?. iPhone12s 2

W raporcie pojawia się także dyskusja na temat nazwy kolejnych iPhone’ów. Jeden sondaż wykazał, że co piąty użytkownik jest zniechęcony perspektywą ?iPhone’a 13? z powodu ?strachu? liczby trzynaście. Zamiast tego 38% respondentów stwierdziło, że chciałoby, aby firma Apple całkowicie wyeliminowała tę liczbę i nazwała każdą wersję ?iPhone? według roku, na przykład ?iPhone? (2021).

13% ankietowanych użytkowników chciałoby, aby Apple nazwało ich następne urządzenie ?iPhone 12S?. Nomenklatura ?S? jest zwykle zarezerwowana dla drobnych aktualizacji przyrostowych. Firma Apple ostatnio użyła sufiksu ?S? z ?iPhone? XS / XS Max w 2018 roku, rok po wydaniu ?iPhone? X. Później nie był już używany przez firmę.

Kolejny iPhone, choć nie zmieni designu urządzenia, nie będzie ?drobną? aktualizacją, wręcz przeciwnie, wprowadzi kilka ciekawych nowości. W oparciu o to, co wiemy do tej pory, warianty Pro przyjmą wyświetlacz ProMotion ze zmienną częstotliwością odświeżania 120 Hz. Co więcej, rozmiar notcha zostanie ostatecznie zmniejszony poprzez przeniesienie głośnika do górnej ramki. W urządzeniu pojawi się oczywiście także nowy chip A15 Bionic oraz cała seria nowości związanych z sektorem fotograficznym, który również doczeka się lekkiej zmiany stylizacji pod względem designu.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top