Twitter pracuje nad dodaniem funkcji ?Zaloguj się z Apple? polecane, ciekawostki zaloguj z apple, Zaloguj się z Apple, Twitter  Twitter pracuje nad dodaniem obsługi ?Zaloguj się z Apple?. Informacje te odkryła i podała badaczka Jane Manchun Wong. Twitter

Twitter pracuje nad dodaniem funkcji ?Zaloguj się z Apple?

Twitter pracuje nad dodaniem obsługi ?Zaloguj się z Apple?. Informacje te odkryła i podała badaczka Jane Manchun Wong.

Kiedy funkcja stanie się publiczna, Twitter umożliwi użytkownikom logowanie się do platformy przy użyciu ich identyfikatorów Apple ID.

Jane Manchun Wong odkryła szereg wskazówek sugerujących, że Twitter rozwija obsługę funkcji Zaloguj się z Apple. Jednym z testów jest nowa opcja ?Połączone konta?, która wymienia Apple jako opcję logowania.

Twitter pracuje nad dodaniem funkcji ?Zaloguj się z Apple? polecane, ciekawostki zaloguj z apple, Zaloguj się z Apple, Twitter  Twitter pracuje nad dodaniem obsługi ?Zaloguj się z Apple?. Informacje te odkryła i podała badaczka Jane Manchun Wong. Zaloguj z apple

Apple oferuje wsparcie dla aplikacji i witryn internetowych, aby dać użytkownikom możliwość uaktualnienia istniejącego konta w celu zalogowania się za pomocą Apple ID. Ta funkcja nie jest jednak obowiązkowa dla programistów, którzy zamierzają korzystać z funkcji Zaloguj się z Apple, więc nie jest jasne, czy Twitter umożliwi konwersję istniejących kont, czy tylko umożliwi tworzenie nowych przy użyciu tego typu rejestracji.

Logowanie za pomocą Apple wymaga włączenia uwierzytelniania dwuskładnikowego i zalogowania się do iCloud przy użyciu tego identyfikatora na urządzeniu użytkownika. Ta funkcja została po raz pierwszy uruchomiona w 2019 roku i jest obecnie używana przez kilka aplikacji i usług internetowych.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry