Apple zmienia funkcjonalność niektórych klawiszy funkcyjnych w MacBookach z czipem M1 polecane, ciekawostki układ klawiszy, Macbook Air, MacBook  Jak zauważył Mark Gurman z Bloomberg, Apple zmieniło funkcjonalność niektórych klawiszy funkcyjnych w nowych MacBookach z czipem M1. MacBookPro 1

Apple zmienia funkcjonalność niektórych klawiszy funkcyjnych w MacBookach z czipem M1

Jak zauważył Mark Gurman z Bloomberg, Apple zmieniło funkcjonalność niektórych klawiszy funkcyjnych w nowych MacBookach z czipem M1.

Zamiast przycisku wywołania Launchpad (F4) pojawił się przycisk wyszukiwania Spotlight. Klawisze jasności klawiatury (F5 i F6) zostały zastąpione trybem dyktowania i nie przeszkadzać.

Apple zmienia funkcjonalność niektórych klawiszy funkcyjnych w MacBookach z czipem M1 polecane, ciekawostki układ klawiszy, Macbook Air, MacBook  Jak zauważył Mark Gurman z Bloomberg, Apple zmieniło funkcjonalność niektórych klawiszy funkcyjnych w nowych MacBookach z czipem M1. MacBookAir 1

Wraz z wydaniem systemu macOS Big Sur podświetlenie klawiatury można będzie dostosować w nowym Centrum sterowania.

Przycisk Fn na dole klawiatury jest teraz odpowiedzialny za przełączanie języków i wywoływanie emoji. Jak Wam się ta zmiana podoba?

Więcej informacji

MacBook z czipem M1

Etui i szkło na ekran iPhone 12 / 12 Pro

System iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Pamięć RAM w iPhone 12 / 12 Pro Max

Inne

Akcesoria dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry