Błąd w iOS 14.2 prowadzi do szybkiego rozładowania i powolnego ładowania iPhone'a polecane, ciekawostki iPhone, iOS 14.2, błąd iOS 14.2, bateria sie szybko rozladowuje, bateria  Na forach Apple Developer i Reddit pojawia się coraz więcej wpisów o błędzie w iOS 14.2, który powoduje szybkie rozładowywanie baterii iPhone'a i powolne ładowanie. iOS14.2 1

Błąd w iOS 14.2 prowadzi do szybkiego rozładowania i powolnego ładowania iPhone’a

Na forach Apple Developer i Reddit pojawia się coraz więcej wpisów o błędzie w iOS 14.2, który powoduje szybkie rozładowywanie baterii iPhone’a i powolne ładowanie.

Niektórzy właściciele iPhone’ów zgłaszają, że ich urządzenia rozładowują się w ekstremalnie szybkim tempie. Urządzenie potrafi stracić 50% w 30 minut. Podczas normalnego korzystania z iPhone bateria spada o 5%.

Błąd w iOS 14.2 prowadzi do szybkiego rozładowania i powolnego ładowania iPhone'a polecane, ciekawostki iPhone, iOS 14.2, błąd iOS 14.2, bateria sie szybko rozladowuje, bateria  Na forach Apple Developer i Reddit pojawia się coraz więcej wpisów o błędzie w iOS 14.2, który powoduje szybkie rozładowywanie baterii iPhone'a i powolne ładowanie. iOS14.2 beta1

Na szczęście jest to tylko błąd oprogramowania który najprawdopodobniej zostanie naprawiony w kolejnej wersji iOS. Problem dotyczy głównie użytkowników iPhone’a XS, iPhone’a 7, iPhone’a 6S i iPhone’a SE pierwszej generacji, a także iPada Pro 2018.

Czy ktoś z Was ma podobny problem?

Pozostałe informacje

iOS 14 ? Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji iOS 14

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry