Bloomberg: Na konferencji 10 listopada, Apple zaprezentuje trzy nowe komputery Mac z procesorami Apple Silicon polecane, ciekawostki Mac z Apple Silicon, konferencja, Apple, 10 listopad  Według Bloomberga, już za tydzień we wtorek firma Apple zaprezentuje światu trzy nowe komputery Mac z procesorami Apple Silicon. ARM

Bloomberg: Na konferencji 10 listopada, Apple zaprezentuje trzy nowe komputery Mac z procesorami Apple Silicon

Według Bloomberga, już za tydzień we wtorek firma Apple zaprezentuje światu trzy nowe komputery Mac z procesorami Apple Silicon.

Dziennikarze Bloomberga w swoich materiałach odwołują się do osób zaznajomionych z planami firmy. Mówi się, że 10 listopada, Apple zaprezentuje nam 13-calowego MacBooka Pro, 16-calowego MacBooka Pro i 13-calowego MacBooka Air.

Bloomberg: Na konferencji 10 listopada, Apple zaprezentuje trzy nowe komputery Mac z procesorami Apple Silicon polecane, ciekawostki Mac z Apple Silicon, konferencja, Apple, 10 listopad  Według Bloomberga, już za tydzień we wtorek firma Apple zaprezentuje światu trzy nowe komputery Mac z procesorami Apple Silicon. MacBook16

Urządzenia będą wyglądały dokładnie tak samo jak obecne modele. Zmieni się jedynie wnętrze nowych laptopów.

Podobno firma pracuje również nad nowymi wersjami MacBookami 14,1-cala i 16,1-cala z mini-wyświetlaczami LED, ale komputery te będą gotowe dopiero w 2021 roku.

Oczekuje się, że pierwsze komputery Mac z procesorami Apple Silicon będą wyposażone w niestandardowe chipy A14 5 nm. Producent iPhone planuje migrację wszystkich modeli komputerów Mac do układów ARM w ciągu dwóch lat.

Pozostałe informacje

Etui i szkło na ekran iPhone 12 / 12 Pro

Konferencje i prezentacje

System iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Pamięć RAM w iPhone 12 / 12 Pro Max

Inne

Akcesoria dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry