iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max na pierwszych filmach polecane, ciekawostki Wideo, iPhone 12 Pro max na filmie, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini na filmie, iPhone 12 mini, Filmy, Film  Na kilka godzin przed startem przedsprzedaży iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max, w sieci pojawiły się pierwsze filmy pokazujące małego i dużego iPhone?a 12.
 iPhone12ProMax

iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max na pierwszych filmach

Na kilka godzin przed startem przedsprzedaży iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max, w sieci pojawiły się pierwsze filmy pokazujące małego i dużego iPhone?a 12.

Przedstawiciele The Verge, Engadget, TechCrunch i CNET odwiedzili biuro Apple w Nowym Jorku, aby sprawdzić nowe iPhone’y.

The Verge zauważa, że ??iPhone 12? mini jest rzeczywiście bardzo mały jak na standardy flagowych smartfonów 2020. Dzięki temu smartfon jest bardzo wygodny w obsłudze jedną ręką.

Drugi model, iPhone 12 Pro? Max, nie jest zbyt ciężki w dłoni, jednak Apple nie wykorzystał w pełni większego wyświetlacza chociażby przez dodanie obsługi wielu okien.

Z kolei reporterzy Engadget stwierdzili, że iPhone 12 Pro Max wydaje się zbyt duży, a iPhone 12 mini to najwygodniejszy z obecnych smartfonów Apple do codziennego użytku.

Według CNET, iPhone 12? mini jest najciekawszym ze wszystkich smartfonów z tej serii ze względu na dużą liczbę funkcji w niewielkiej obudowie.

TechCrunch dodał, że 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max nie wydaje się zbyt duży dla osób przyzwyczajonych do większych urządzeń z Androidem.

Pełne recenzje iPhone’a 12? mini i ?iPhone 12 Pro? Max pojawią się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, na kilka dni przed wprowadzeniem urządzeń do sprzedaży.

Przypominamy, że w Polsce przedsprzedaż iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max rusza już dziś, 6 listopada o godzinie 14:00.

Pozostałe informacje

Etui i szkło na ekran iPhone 12 / 12 Pro

Konferencje i prezentacje

System iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Pamięć RAM w iPhone 12 / 12 Pro Max

Inne

Akcesoria dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry