OneTech06.11.2020
iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max na pierwszych filmach

Na kilka godzin przed startem przedsprzedaży iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max, w sieci pojawiły się pierwsze filmy pokazujące małego i dużego iPhone’a 12.

Przedstawiciele The Verge, Engadget, TechCrunch i CNET odwiedzili biuro Apple w Nowym Jorku, aby sprawdzić nowe iPhone’y.

The Verge zauważa, że ​​iPhone 12‌ mini jest rzeczywiście bardzo mały jak na standardy flagowych smartfonów 2020. Dzięki temu smartfon jest bardzo wygodny w obsłudze jedną ręką.

Drugi model, iPhone 12 Pro‌ Max, nie jest zbyt ciężki w dłoni, jednak Apple nie wykorzystał w pełni większego wyświetlacza chociażby przez dodanie obsługi wielu okien.

Z kolei reporterzy Engadget stwierdzili, że iPhone 12 Pro Max wydaje się zbyt duży, a iPhone 12 mini to najwygodniejszy z obecnych smartfonów Apple do codziennego użytku.

Według CNET, iPhone 12‌ mini jest najciekawszym ze wszystkich smartfonów z tej serii ze względu na dużą liczbę funkcji w niewielkiej obudowie.

TechCrunch dodał, że 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max nie wydaje się zbyt duży dla osób przyzwyczajonych do większych urządzeń z Androidem.

Pełne recenzje iPhone’a 12‌ mini i ‌iPhone 12 Pro‌ Max pojawią się prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, na kilka dni przed wprowadzeniem urządzeń do sprzedaży.

Przypominamy, że w Polsce przedsprzedaż iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max rusza już dziś, 6 listopada o godzinie 14:00.

Pozostałe informacje

Etui i szkło na ekran iPhone 12 / 12 Pro

Konferencje i prezentacje

System iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Pamięć RAM w iPhone 12 / 12 Pro Max

Inne

Akcesoria dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl