Zarobił 100 000 dolarów w tydzień dzięki iOS 14 polecane, ciekawostki   Możliwość dostosowywania ikon ekranu głównego zawsze była charakterystyczną cechą Androida, ale teraz jest to możliwe także na iOS 14. iOS14 1 1

Zarobił 100 000 dolarów w tydzień dzięki iOS 14

Możliwość dostosowywania ikon ekranu głównego zawsze była charakterystyczną cechą Androida, ale teraz jest to możliwe także na iOS 14.

To właśnie dzięki temu projektant ikon zarobił ponad 100 000 USD zaledwie w tydzień czasu. Jak do tego doszło?

Zarobił 100 000 dolarów w tydzień dzięki iOS 14 polecane, ciekawostki   Możliwość dostosowywania ikon ekranu głównego zawsze była charakterystyczną cechą Androida, ale teraz jest to możliwe także na iOS 14. ikony

W poście na blogu @traf wyjaśnił, jak udało mu się stworzyć pakiet ikon i wystawić go na sprzedaż w ciągu kilku godzin.

Jak tylko zauważyłem ten ?szum?, zebrałem kilka ikon w moim stylu, pobrałem kilka widżetów i poukładałem wszystko w jedną całość. Pomyślałem, że wynik był niezły, więc udostępniłem zrzut ekranu na Twitterze. Ludzie natychmiast zaczęli pytać o ikony, więc szybko je spakowałem, wrzuciłem na Gumroad i osadziłem na stronie. Wszystko to trwało około dwóch godzin.

Później zestaw ikon i widgetów został reklamowany na innych różnych witrynach, a także na jednym z filmów MKBHD na YouTube.

Od tego momentu projektant zaczął zarabiać w niesamowitym tempie.

Po udostępnieniu filmu wideo przez MKBHD zarabiałem około 28 dolarów co 28 sekund. Mój telefon oszalał z ilości powiadomień, tak bardzo, że musiałem je wyłączyć. Następnego dnia sprzedaż podskoczyła z 6000 do około 40 000 USD, a od chwili pisania tego tekstu sprzedaż wyniosła 116 147 USD!

Co Wy na to? Z pewnością wielu użytkowników iOS od dawna czekało na możliwość dostosowania swojego ekranu w iPhone. Naszym zdaniem jest to tak naprawdę początek nowego biznesu związanego z personalizacją ekranu głównego iOS. Uważamy, że w jeden z kolejnych aktualizacji pojawi się oficjalna możliwość zmiany ikon, a paczki z ikonami będzie można kupić w App Store.

Pozostałe nowości w iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Przydatne aplikacje 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry