iOS 15 beta 4 dostępna do pobrania - lista zmian polecane, ciekawostki zmiany, Update, Nowości, lista zmian, iPadOS 15 beta 4, iOS 15 beta 4, co nowego, Apple, Aktualizacja  Na ten dzień czekało wielu z Was. Właśnie w tej chwili firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 4 i iPadOS 15 beta 4. Co zostało zmienione? Wszystkiego dowiecie się poniżej. iOS15 12 1

iOS 15 beta 4 dostępna do pobrania – lista zmian

Na ten dzień czekało wielu z Was. Właśnie w tej chwili firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 4 i iPadOS 15 beta 4. Co zostało zmienione? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

Wszystkie zmiany jakie zauważyliśmy w stosunku do iOS 15 beta 3 znajdziecie poniżej.

iOS 15 beta 4 dostępna do pobrania - lista zmian polecane, ciekawostki zmiany, Update, Nowości, lista zmian, iPadOS 15 beta 4, iOS 15 beta 4, co nowego, Apple, Aktualizacja  Na ten dzień czekało wielu z Was. Właśnie w tej chwili firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 4 i iPadOS 15 beta 4. Co zostało zmienione? Wszystkiego dowiecie się poniżej. iOS15 11

Wszystkie zmiany i nowości w iOS 15 beta 4

  • poprawki błędów

Wygląda na to, że iOS 15 beta 4 skupia się głównie na poprawkach błędów. Po chwili przeglądania systemu nie zauważyliśmy istotnych zmian. Oczywiście  szukamy nowości dalej i gdy tylko znajdziemy coś ważnego o czym trzeba wspomnieć dodamy to do powyższej listy.

Jak zainstalować iOS 15 beta 4

W tej chwili oprogramowanie mogą instalować tylko deweloperzy, który mają wykupiony dostęp do konta.  Jeśli chodzi o publiczną betę to zostanie ona udostępniona zapewne nieco później. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry