Launch Center Pro umożliwia zmianę wyglądu ikon na iPhone bez używania skrótów ciekawostki zmiana ikon, Wideo, szybka zmiana ikon na iOS 14, launch center pro, iOS 14  Chcesz zmienić wygląd ikony iOS 14 bez używania skrótów? Od dziś możesz to zrobić za sprawą ciekawej alternatywy jaką jest aplikacja z App Store o nazwie Launch Center Pro. LaunchPro

Launch Center Pro umożliwia zmianę wyglądu ikon na iPhone bez używania skrótów

Chcesz zmienić wygląd ikony iOS 14 bez używania skrótów? Od dziś możesz to zrobić za sprawą ciekawej alternatywy jaką jest aplikacja z App Store o nazwie Launch Center Pro.

Launch Center Pro, czyli bardzo popularna aplikacja do dostosowywania i tworzenia skrótów na iOS, od teraz umożliwia także zmianę wyglądu ikon na iPhone z iOS 14. Jest to możliwe dzięki specjalnemu rozwiązaniu o którym możecie przeczytać poniżej.

System opracowany przez aplikację wykorzystuje profile Apple, które łączą się bezpośrednio z wybranymi aplikacjami, dzięki czemu użytkownicy mogą tworzyć własne ikony działające jak zwykłe aplikacje. Zobaczcie jak to wygląda na wideo.

Oczywiście, ponieważ personalizacja ikon nie jest dostępna natywnie na iOS, system nie jest doskonały. Użytkownicy nadal będą musieli konfigurować każdą aplikację pojedynczo i będą musieli ukryć te ?prawdziwe? ikony.

Launch Center Pro to ciekawe, lepsze i na pewno łatwiejsze rozwiązanie niż skróty o których pisaliśmy w tym miejscu.

Pozostałe nowości w iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Przydatne aplikacje 

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry